Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2019, 11:18
Dlatego warto patrzeć jakie ceny wychodzą, gdy kasjerka kasuje twoje produkty. Jeśli cena na regale jest inna niż w kasie, mają OBOWIĄZEK sprzedać ci to w cenie z regału. Fakt, czasami trafiają się pindy na kasie i trzeba się trochę pokłócić, ale generalnie nie ma co odpuszczać. Takie jest prawo
Odpisz
16 lutego 2019, 21:13
@Orangeria: potwierdzam. Kiedyś mi na kasie nabili energola za 3 zł, a na półce był za 1,29 to sprzedali za tyle C:
Odpisz
16 lutego 2019, 23:08
@Orangeria: W herbaciarni nabili mi ciasto za 9 zeta, a brałam brownie za 6. Albo w naleśnikarni brałam mleko do szarlotki i zamiast normalnie naliczyć mleko za 2,5, nabili mi wodę za 5. Tyle dobrego, że mam dobrą pracę...
Odpisz
17 lutego 2019, 10:32
@Orangeria: Po pierwsze proszę się nie czepiać kasjerek, bo to nie nasz wina, że sklep nie chce zatrudnić więcej ludzi i kierownik mówi, że już i tak jest nas dużo, a na zmianie są dwie osoby. Nie rozdwoimy się żeby ogarnąć wszystko i jeszcze przypilnować każdej ceny. Wystarczy zwrócić uwagę, że na półce jest inna cena, a nie się kłócić, czy nie daj Boże, robić jej wyrzuty jakby to była wszystko jej wina. Szanujmy się, większość wie, że jak cena na półce jest taka a nie inna, to się zwraca różnicę i dostaniesz swój towar te 10 groszy taniej ;)
Odpisz
17 lutego 2019, 10:59
@wolwerine: Tak się składa, że nie krzyczę na panie kasjerki, ani nie robię awantury od razu. Ale jeśli zwracam grzecznie uwagę, że skasowany produkt jest dwa razy droższy niż na regale, a kobieta wyjeżdża do mnie z tekstem, że jak nie pasuje, to mogę tego nie kupować, to nie widzę innej opcji jak wezwanie kierownika :)
Odpisz
17 lutego 2019, 11:20
@Orangeria: I tak zawsze trzeba wezwać kierownika, bo samemu nie można hajsu oddawać.
Odpisz
17 lutego 2019, 15:33
@wolwerine: Zależy, gdzie się pracuje. Złotówka nic mi nie zrobi, ale w pracy się pilnuję i jeśli coś jest drożej, a nie ma szefa czy kierownika, to nie mam wyboru i zabieram towar, oddając za to hajs
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2019, 10:58
That's how promocja czasowa works
Odpisz
16 lutego 2019, 23:44
Jeśli cena wisi ponad miesiąc to już nie jest promocja czasowa.
Odpisz