Co miesiąc tam sama historia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2013, 19:30
Spoko że na miesiąc zaabia 7 tys złotych, to chyba nie polak :D
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:20
@malaho2000: to rusek
Odpisz
17 marca 2015, 17:21
@malaho2000: Dla niemca to będzie mało. 1600 euro około a to dla nich tak jak dla nas 1600 zł. (Kurs euro to zawsze około 4,3 zł więc 7000:4,3=1627 euro.)
Odpisz
17 marca 2015, 17:53
@Tomasz95: Niby tak ale taki Niemiec zarobi dużo ojro i potem może wyjechać po za granice Niemczech i dla niego to będzie bardzo dużo pieniędzy, ale porównując Niemiec ma dużo lepsze warunki pracy i dużo łatwiej idzie mu stworzyć własny biznes i ma dużo większe zarobki nawet nie licząc tego że w euro.
Odpisz
17 marca 2015, 18:50
@malaho2000: U nich ktoś bez wykształcenia kto zarabia 2500 euro zarabia więcej niż w polsce najlepsi informatycy. (10 000 zł)
Zero sprawiedliwości.
Odpisz
17 marca 2015, 20:24
@Tomasz95: no właśnie, a mówią że Polska to druga Irlandia gdzie w Irlandii zarabiają 3 razy tyle co w Polsce z niższym wykształceniem.
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:24
bo póżniej będzie inna :D
Odpisz