Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar silvertape

20 sierpnia 2020, 17:28

zawsze jest sklep regionalny -_-

Avatar mateo9630

11 lutego 2019, 19:55

Dobre jakościowo zagraniczne produkty > polski chłam

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2019, 18:43

@mateo9630: szkoda tylko, że produkty zagraniczne są w Polsce gorszej jakości niż te same produkty za granicą

Avatar
heroes10

21 lutego 2019, 18:49

Skoro sa gorszej jakosci a mu smakuja to znaczy, ze dla niego i tak sa lepszej jakosci niz krajowe.

Avatar Orangeria

21 lutego 2019, 19:23

Jakość ocenia się obiektywnie, a nie w sposób TO MI BARDZIEJ SMAKUJE WIĘC JEST LEPSZEJ JAKOŚCI. Gdyby to tak działały wszystkie certyfikaty jakości nie miałyby najmniejszego sensu, bo nic byś z nich nie wyczytał, poza tym, że testerowi smakowało

Avatar
heroes10

Edytowano - 22 lutego 2019, 11:24

@Orangeria: Certyfikaty w wiekszosci nic nie znacza bo sa kupowane i nic nie znacza, jako przyklad moge podac 'bez gmo'- nic nie znaczacy bo wszystkie produkty z gmo musza byc znakowane.
Testeorwi smakowalo? Rozwin bo testerzy to nie przypadkowo wzieci ludzie z ulicy, zazwyczaj sa oni potwierdzeniem jakosci towaru np. w przypadku wina czy innych alkoholi, wlasciwie w kazdym przypadku jedzenia.
Jakosc rozumie sie przez smak i sklad, sposob przygotowania. Jeszcze sie nie spotkalem z jedzeniem ktore by mialo slaby smak i dobry sklad, jezeli chodzi o slaby smak i slaby sklad to przykladow jest dosyc duzo najczesciej w zywnosci taniej.
A co do gustu to innej osobie moze cos innego smakowac, ale raczej kazdy wyczuje i okiem zauwazy roznice w parowce z biedronki za 6zl i np. berlinkami.

Avatar xyzis

21 lutego 2019, 20:30

Co jak co, ale Polski chleb to mamy akurat doje**ny

Avatar krychciu8522

21 lutego 2019, 19:17

Niby kłóci się aby były polskie jogurty z Krasnegostawu ja właśnie mieszkam w Krasnymstawie od urodzenia i powiem szczerze jogurty smakują tak samo jak te zagraniczne no ale trzeba się kłócić o POLSKIE produkty bo każdy przecież wie że POLSKIE to LEPSZE.

Avatar Orangeria

21 lutego 2019, 19:20

@krychciu8522: Nie chodzi o to, że polskie lepsze. Kupując polskie wspierasz państwową gospodarkę

Avatar krychciu8522

21 lutego 2019, 19:22

@Orangeria: proszę nie róbmy tu politycznej gówno burzy

Avatar
frozenmoon

11 lutego 2019, 19:46

Ciekawi mnie natomiast, czy ten P*lak ogląda polską telewizję, czy jeździ polskim samochodem itp.

Avatar Misieeek04

11 lutego 2019, 20:19

czemu cenzura

Avatar
frozenmoon

11 lutego 2019, 20:22

@Misieeek04: Kilka razy widziałam to słowo ocenzurowane, polak z cenzurą jest według mnie określeniem takich ludzi, jak ten z mema.

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2019, 18:41

jak dla mnie jest to obraźliwe dla wszystkich Polaków

Avatar RudyRydz

Edytowano - 11 lutego 2019, 21:15

Chodzi raczej o to, że Bieda reklamuje swoje produkty jako polskie.
W ogóle takie kierowanie się krajem pochodzenia produktu nazywa się etnocentryzm konsumencki, to fajna sprawa, wbrew temu, co może się wydawać.

Avatar sliwak2001

21 lutego 2019, 18:15

@RudyRydz: Bieda...

Avatar TeNowy

11 lutego 2019, 23:17

Śmiętana najlepiej smakuje z jogurtami Zott

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2019, 20:21

Polak... a samochód pewnie niemiecki

Avatar Misieeek04

11 lutego 2019, 21:00

trudno jeździć polskim skoro były tylko 2

Avatar ToFFeXPL

11 lutego 2019, 20:20

Fajna cenzura

Avatar qwerty41

11 lutego 2019, 20:17

Wszystko fajnie, ale czemu piszesz to na Z A G R A N I C Z N Y M portalu

Avatar revan21

11 lutego 2019, 19:55

Avatar
ddawdad

11 lutego 2019, 19:35

Prawdziwy patriota

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2019, 19:43

kupujący w Portugalskiej sieci sklepów

Avatar
ddawdad

11 lutego 2019, 19:47

Cii

Avatar zyl15

11 lutego 2019, 19:46

Chałwa Wielkiej Polszcze!

Avatar Krzyniu

11 lutego 2019, 19:43

czysta rasowo biedronka!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Totalnie

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka