Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2019, 11:34
Lubię CountryHumans
Odpisz
28 lutego 2019, 00:18
*niuch*
*niuch*
Wyczuwam nutkę...
L E I S H H
Odpisz
9 marca 2019, 18:31
@Plastikowy_Krokodyl: Masz słaby węch :/
Odpisz
27 lutego 2019, 15:59
Kolejny doskonały obrazek od Leishh, nie zawodzi mnie nigdy.
Odpisz
27 lutego 2019, 21:25
@PapcioStrefa: ja nie mam z tym nic wspólnego-
Odpisz
27 lutego 2019, 22:43
@Leishh: Ani trochę.
Odpisz
28 lutego 2019, 21:03
@PapcioStrefa: Jak ku*wa od Leissh?! No nikt mnie ie doceni... A tyle szukałem celu do kradzieży
Odpisz
4 marca 2019, 15:02
oh nie...... pomyliłem się....... oh nie......
Odpisz
28 lutego 2019, 13:51
Ten Niemiec powinien być czarny
Odpisz
28 lutego 2019, 20:59
@Crln_7: Co ku*wa? To countryhumans, mają na ryjach flagi
Odpisz
27 lutego 2019, 16:37
Przynajmniej my nie chlejemy tak dużo i nie mają nas już za takich a l k o c h o l i k ó w .
Odpisz
27 lutego 2019, 17:18
@Sautez: i tu się zdziwisz
Odpisz
27 lutego 2019, 22:19
serio???
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2019, 20:52
*wdech*
SAJUZ NIERUSZYMYJ RIEPUBLIK SWABODNYCH
SPŁOTIŁA NA WIEKI WIELIKAJA RUŚ
DA ZDRAWSTW-UJET SOZDANNYJ WOLEJ NARODOW
JEDYNIJ, MOGUCZIJ SOWIETSKIJ SOJUZ
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2019, 21:02
@Mr_Senate: Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Drużby narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!
Odpisz
12 lutego 2019, 21:11
@Kapitalista: O ty Kapitalistyczny szpiegu
Odpisz
27 lutego 2019, 13:46
@Mr_Senate: Sajo se maszi mi so je swawo.
Odpisz
27 lutego 2019, 17:46
@Mr_Senate: kartoszku?
Odpisz
27 lutego 2019, 15:54
Kheheh
Odpisz
27 lutego 2019, 15:51
Nie wiem czemu ale moja dusza fana oryginalnych polandballi cierpi.
Odpisz
27 lutego 2019, 15:44
jestem Rosją na obrazku
to mood
Odpisz
27 lutego 2019, 13:28
Rosja nadal jest kozakiem. W sumie Polska też się zmieniła.
Odpisz
13 lutego 2019, 10:53
Wole nowe Niemcy z koszuli i okularach tak jest częściej spotykana
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2019, 08:57
Rosja dostała dres wódke i kitku oraz ulepszoną uszankę czego można więcej chcieć od życia.
Odpisz
13 lutego 2019, 08:04
Rosja to nawet lepsza teraz,bo ma KITQ
Odpisz
12 lutego 2019, 21:51
K U R Ł Ł A
K I E D Y Ś
T O
B Y Ł O
Odpisz
12 lutego 2019, 20:52
katze
Odpisz
12 lutego 2019, 20:56
@MrCC4: fajen awek ;)
Odpisz
12 lutego 2019, 20:56
Danke.
Lubię te countryhumansy nawet
Odpisz
12 lutego 2019, 21:05
Tata
POLAK ZNOWU NIE CHCE UCHODŹCÓW
Odpisz