Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar elementiro

26 czerwca 2013, 18:55

Co to za program?

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2013, 14:38

@elementiro: Tytułu nie pamiętam ale to był zayebisty program , o tym że każdy zawodnik daje robota a te szukają czegoś i się napieprzają :3 Jak można tego nie oglądać ?!?

Avatar elementiro

27 czerwca 2013, 20:48

na serio w ogóle o tym nigdy nie słyszałem
ale może poszukam :)

Avatar bumbusiek

27 czerwca 2013, 23:02

@elementiro: każdy mężczyzna interesuje się rozpierduchą... to było na discovery

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2013, 11:05

@bumbusiek: Ja to oglądałem jak byłem mały . Szkoda że tego nie ma .

Avatar AliiG

28 czerwca 2013, 13:38

@elementiro: Robotica :)

Avatar kolkav5

Edytowano - 29 czerwca 2013, 16:58

Zespół Robotyków i mechatroników.

Avatar JTay_

29 czerwca 2013, 17:59

@AliiG: Ta, to jeszcze leci. Do tego jest o tym nawet gra (:

Avatar AliiG

12 lipca 2013, 13:10

@JTay_: Grałem w Robot Arena :)

Avatar JTay_

12 lipca 2013, 14:35

@AliiG: Ja mam płytę dwójki jeszcze :P

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2014, 17:21

Ten program w którym dwóch z robotów miały na sobie: dynie i taką mini lodówkę?

Avatar Krychomir

30 czerwca 2013, 10:12

OOOO TAAAAK !!!!! Stara, dobra, rozpierducha w Robotica :D

Avatar volf360

29 czerwca 2013, 23:29

w tym programie narodził się jeden z pogromców mitów :)

Avatar kptBOMBA

29 czerwca 2013, 20:47

ale żałosne

Avatar magtizo14_

27 czerwca 2013, 22:30

nie wiedziałem że Nokia 3310 ma koła

Avatar Czart2

29 czerwca 2013, 16:47

@magtizo14_: "Ktoś założył".Czytaj ze zrozumieniem, proszę.

Avatar kolkav5

29 czerwca 2013, 16:57

@magtizo14_: Można to spostrzec na 2 sposoby.
Ktoś założył (np. autku) koła które posiadała nokia.
LUB
Ktoś założył koła z (np. autka) do noki. :3
Myślę, że to 2 ^^
4/5

Avatar iger3

29 czerwca 2013, 17:34

@kolkav5: Dobrze gada :D Polać mu!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

To musiało być męczące

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka