Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Znak czasów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2019, 22:24
Odpisz
7 czerwca 2021, 22:39
@Kriger: ach tak, lustrzany Ash
Odpisz
13 lutego 2019, 22:30
Obok idealnie by pasowało
Odpisz
6 marca 2019, 18:34
I jeszcze to.
Odpisz
27 czerwca 2019, 13:59
@tomzizek2: ten smak jest smaczny
Odpisz
6 marca 2019, 16:50
Odpisz
6 marca 2019, 10:00
zastanawiają mnie te czerwone ślady
Odpisz
6 marca 2019, 12:41
@Undead007: czerwone ślady pewnie symbolizują policzki
Odpisz
6 marca 2019, 00:19
Odpisz
5 marca 2019, 21:59
Odpisz
13 lutego 2019, 22:34
wszędzie jest duży wybór smaku lodów, a ja za każdym razem wybieram śmietankowy albo czekoladowy
Odpisz
5 marca 2019, 19:01
@MaFiXe: A ja tylko czekoladowe *kładzie dłoń na ramieniu*. Witaj w klubie
Odpisz
5 marca 2019, 19:12
@MaFiXe: ja tak samo
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2019, 19:17
@MaFiXe: Ja nigdy tak nie robię. Moje ulubione smaki to: karmel z solą, cytrynowe, kokosowe, owoce leśne, czasami wezmę jakieś ferreo roche, nutele lub coś czekoladowego i dobre są smaki typu borówka, czarna porzeczka itp. Najlepsze knajpa z lodami w Polsce to lody rzemieślnicze Bosko w Lublinie. Byłem tam raz i wiem co mówię. Cena za gałkę jest 2 razy droższa niż normalnie ale za to nakładają 4x więcej więc profit. A jak nie jesteś w Lublinie to szukaj knajp z lodami rzemieślniczymi a jak nie ma takiego szyldu to sprawdź czy lody nakładane są tym urządzeniem do gałek czy szpatułką. Jak szpatułką to git
Odpisz
5 marca 2019, 19:21
@MaFiXe: ja jem sorbet limonkowy lub cytrynowy a jak ich nie ma to biorę wanilię
Odpisz
5 marca 2019, 19:49
@MaFiXe: ja zawsze miętowe lub orzech laskowy
Odpisz
5 marca 2019, 20:01
@MaFiXe: miętowe z kawałkami czekolady, lub po prostu czekoladowe, oba pycha
Odpisz
5 marca 2019, 20:26
@Megquaza: moje ulubione to cytrynowe, miętowe, kaktusowe, solony karmel oraz czekoladowe z chili.
Odpisz
14 lutego 2019, 07:10
Peszeq
Odpisz
13 lutego 2019, 22:30
Odpisz
13 lutego 2019, 22:29
Odpisz
13 lutego 2019, 22:26
Odpisz
13 lutego 2019, 22:26
Odpisz
13 lutego 2019, 22:26
Czekolada lepsza
Odpisz
13 lutego 2019, 22:22
Odpisz