Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

6 listopada 2021, 14:42

Najpierw przeczytałem, że na kota na stronach

Avatar oguras

29 czerwca 2013, 10:31

To nie lepiej mieć jedno hasło uniwersalne?

Avatar minecraft007

29 czerwca 2013, 11:00

@oguras: ja tak mam :)

Avatar TheNelsonPL

29 czerwca 2013, 11:37

@minecraft007: Ja też ;)

Avatar wiki22

29 czerwca 2013, 12:39

@TheNelsonPL: I ja :P

Avatar Rarytas

29 czerwca 2013, 12:53

@oguras: Ja mam 2 hasła uniwersalne.

Avatar bylejakbylegdzie

29 czerwca 2013, 15:10

@Rarytas: a ja 4

Avatar Tomasz1977

6 listopada 2021, 14:42

@oguras: nie, niektóre serwisy nie są chronione

Avatar DArsTon

29 czerwca 2013, 22:37

dlatego czeba mie 1 hasło na wszytkie :)

Avatar Tomasz1977

6 listopada 2021, 14:41

@DArsTon: wtedy robię fake stronę, na której zakładasz konto i podajesz e-mail i hasło. I już wiem jak się podszyć pod ciebie na innych stronach

Avatar Piotr99

29 czerwca 2013, 14:14

Ja mam wszędzie 1234. Przynajmniej mam spokój.

Avatar kamdab

29 czerwca 2013, 14:26

@Piotr99: Wiesz że dla krakera/ hakera złamanie takiego hasła to chwila?

Avatar Piotr99

29 czerwca 2013, 14:28

@kamdab: lol, tylko żartowałem. Poza tym, kto by chciał się włamywać na moje konta.

Avatar ArekTIGER

29 czerwca 2013, 22:11

@Piotr99: ehh już chciałem zobaczyć czy na jeja też masz hasło 1234

Avatar
lee32147

29 czerwca 2013, 16:56

Ja mam kilka haseł. Najtrudniejsze mam do najważniejszych kont, a najłatwiejsze mam do kont, których stracenie nic by mnie nie obchodziło.

Avatar weraxDeee

29 czerwca 2013, 15:52

ja też

Avatar mrklorens

29 czerwca 2013, 14:51

dlatego się zapisuje hasła i loginy

Avatar Niedozdobycia000

29 czerwca 2013, 12:39

to masz pecha i tyle...

Avatar Oliwciakowa

29 czerwca 2013, 11:00

Prawda :c

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2013, 10:03

porażka!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka