Ewolucja telefonów komórkowych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Znak czasów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2019, 18:56
Miałem samsunga galaxy s4
Odpisz
8 grudnia 2015, 07:16
Chciałbym Motorlolę...
Odpisz
25 marca 2015, 16:30
Ja mam Samsung Galaxy S2 (dokładnie GTS-6500 mini)
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:41
Najmniejszy jest Alcatel :d
Odpisz
20 lutego 2014, 20:40
Ile chodziły na jednym ładowaniu poszczególne telefony
Odpisz
16 listopada 2013, 18:00
Odczepcie sie od alcatelów sama mam jeden alcatel w domu i sie dobrze sprawuje
Odpisz
4 maja 2014, 12:48
Ktoś się czepia?
Odpisz
19 października 2013, 10:12
cegły
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
kafelki
Odpisz
25 sierpnia 2013, 00:54
ja mam podobny telefon do tego 10
Odpisz
29 czerwca 2013, 14:00
A no.. od cegieł do kafelek :/
Odpisz
29 czerwca 2013, 10:33
Mogliby jeszcze porównać Galaxy Note 2 i Galaxy Mega
Odpisz
29 czerwca 2013, 08:58
nasza dobra nokia 3210
Odpisz
28 czerwca 2013, 22:42
ja mam Px Phone
Odpisz
28 czerwca 2013, 22:06
A dla mnie najlepsza zawsze była cegła.
Odpisz
28 czerwca 2013, 21:59
Mam Xperie S i jest sporo mniejsza od galaxy, a ta tu Xperia Z Ultra to tablet z serii Xpera Z.
Odpisz
28 czerwca 2013, 21:07
ja mam Samsung Galaxy Young
Odpisz