Na Teutatesa! Cóż za dziwny lud!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Powodzenia
A jednak zrobili to w ten sposób
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2019, 10:30
Zacznijmy wybijać ludzi!!!
Odpisz
5 lipca 2021, 04:57
@jejaplxiaomi: ok boomer
Odpisz
5 lipca 2021, 05:21
Odpisz
25 marca 2021, 14:09
słuchajcie, tw lasach, gdzie są drapieżniki, nie powinno być polować! one wystarczająco regulują populacje wszystkich zwierząt w lesie, szczególnie te ze szczytu łańcucha pokarmowego
[_]
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2019, 23:46
Regularny odstrzał dzików jest bardzo potrezbny ponieważ one niszczą uprawy i r*chają się na okrągło wydając na świat ok. 10 maluszków za jednym razem.
Odpisz
17 lutego 2019, 02:30
Mój wujek, który jest rolnikiem ostatnio cały czas narzekał na dziki właśnie :v
Odpisz
4 marca 2019, 22:38
i te maluszki też się r*chają i jest ich coraz więcej... a poza tym lubie mięsko (^v^)
Odpisz
5 marca 2019, 07:11
ludziom się we łbach pie**oli od braku problemów i sami je sobie stwarzają
Odpisz
5 marca 2019, 07:17
@gelo1238: Jak to śpiewał Phil Collins: "These to many men, too many people, making to many problems".
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2019, 07:22
"There's too many men, Too many people, Making too many problems"*
Serio, to chyba najprostsze zdanie po angielsku a ty i tak kaleczysz.
Odpisz
5 marca 2019, 07:28
@wiki9595: Sens w miarę zachowany, a pisałem ze słuchu.
Odpisz
5 marca 2019, 11:54
Nie zachowany.
Jak nie wiesz co piszesz to nie pisz
Odpisz
5 marca 2019, 13:12
@MrCienki: Jak nie wnosisz czegość wartościowego do konwersacji to nie pisz.
Odpisz
4 marca 2019, 22:15
Osobiście jestem za odstrzałem.Jakby Asf nie było wystarczająco poważnym problem to jeszcze niszczą uprawy.Właściwie każy inny kraj europejski rozwalał dziki bez problemu tylko my musimy zawsze mieć problem.
Odpisz
5 marca 2019, 12:17
@Revant42: Ehhh https://naukadlaprzyrody.pl/2019/01/17/dziki-a-zwalczanie-asf-perspektywa-wirusologa/
Odpisz
5 marca 2019, 06:53
Już wyje**ne na te uprawy, ale mieszkając na wsi (która jest takim je**nym zadupiem) gdzie jedyną atrakcją są miejscowi menele i nieogrodzone boisko (tak na dobrą sprawę to tylko przykoszona trawa i dwie łyse bramki bez żadnych siatek). No i jeśli dziki zryją własnie boisko to jest źle.
Odpisz
4 marca 2019, 22:35
sami swoi
Odpisz
17 lutego 2019, 01:48
Je**ć dziki
Odpisz
16 lutego 2019, 23:17
Wybijanie ich nie ma sensu myśliwi albo ich psy wdepnąć w coś z dzika i na niosą do hodowli
Odpisz
4 marca 2019, 21:11
@RpLay:
1.Naucz się mówić i pisać.
2.Tak, wybijanie dzików jest potrzebne. Burzą się przeciw temu głównie ludzie mieszkający w miastach, którzy nie mają pojęcia o tym, jak ta sytuacja ma się na wsiach.
Odpisz
4 marca 2019, 21:56
@MemicznyInkwizytor: Mimo że mieszkam w mieście, do tego sporym, nieraz widzę dziki w swojej okolicy. Jestem za potrojeniem ilości odstrzeliwanych dzików
Odpisz
5 marca 2019, 07:14
@RpLay: Ale ty wiesz że choroby się tak nie roznoszą?
Odpisz