Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Za co ta premia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2019, 22:41
Małe domki > ogromne domy
Change my mind.
Odpisz
17 lutego 2019, 22:44
@Polski_Ziemniok: Tylko podziemne bazy
Odpisz
17 lutego 2019, 22:46
pff podwodne bazy
Odpisz
17 lutego 2019, 22:58
@ptasznik5: pff nadziemne bazy
Odpisz
17 lutego 2019, 23:01
@Jarzebina5: pff nawodne bazy
Odpisz
17 lutego 2019, 23:08
Koczownictwo
Odpisz
17 lutego 2019, 23:12
@Polski_Ziemniok: Ja tam zawsze lubię podróżować po całym świecie bez osiedlania się
Odpisz
17 lutego 2019, 23:13
życie w netherze
Odpisz
17 lutego 2019, 23:15
@ptasznik5: Życie w endzie w symbiozie ze smokiem (wstawiam tutaj prawdziwy rozbłysk energii umysłowej a nie jakąś podróbę)
Odpisz
17 lutego 2019, 23:16
podziemne bazy budują tylko ci którzy nie umieją budować ładnych domków
Change my mind
(Nie to że podziemne bazy są złe one są super)
Odpisz
17 lutego 2019, 23:17
@andi12345: No to prawda nie umiem budować ładnych domków :(
Odpisz
17 lutego 2019, 23:21
budujesz jak największy prostokoąt...i tyle
Odpisz
17 lutego 2019, 23:23
pfff, zaawansowane architektoniczne wille z pułapkami na wejściach. (teraz już bym czegoś takiego nie zbudował.
Odpisz
17 lutego 2019, 23:25
@SzyMONECKI009: Dobra, twoje jest najlepsze tuż obok podniebnych/nadziemnych i podwodnych baz.
Odpisz
18 lutego 2019, 00:26
pffff mieszkać w domu wieśniaka
Odpisz
18 lutego 2019, 00:26
@jejaplxiaomi: Ano, robiłem tak
Odpisz
22 lutego 2019, 10:11
@jejaplxiaomi: pffffff, mały domek z zejściem do podziemnej bazy.
Odpisz
22 lutego 2019, 10:36
@Grzechoooo: robiłem takie, są najlepsze
Odpisz
22 lutego 2019, 12:32
@Polski_Ziemniok: Najlepiej jest zrobić jedną dużą bazę i latać po świecie robiąc mniejsze domki w różnych miejscach
Odpisz
22 lutego 2019, 14:46
@Polski_Ziemniok: dzień dobry Panie/i będzie zakaz pisania komentarzy przez 7 dni dziękuję pozdrawiam
Odpisz
22 lutego 2019, 14:47
@POLICJA_JEJA: Dlaczego?
Odpisz
22 lutego 2019, 14:50
@Polski_Ziemniok: za dużo pisania komentarzy
Odpisz
22 lutego 2019, 14:53
@POLICJA_JEJA: To źle?
Odpisz
22 lutego 2019, 14:58
@Polski_Ziemniok: tak można do więzienia iść
Odpisz
22 lutego 2019, 14:59
@POLICJA_JEJA: Nigdy mnie nie złapiesz!
Odpisz
22 lutego 2019, 15:17
@Polski_Ziemniok: wracaj tu
Odpisz
22 lutego 2019, 20:06
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: najlepiej zakopywać dziure i chować się w niej na noc
Odpisz
22 lutego 2019, 21:30
Ustawiać łóżko w plenerze i kladzenie się spać kiedy tylko nastanie zmrok
Odpisz
22 lutego 2019, 17:34
A gdyby tam powstał serwer minecraft tylko dla jejaków ?
Odpisz
22 lutego 2019, 19:10
@natanpl: Były już kilka razy, ale wszystkie umarły. Bardzo szybko.
Odpisz
22 lutego 2019, 12:26
Wystarczy oświetlić lol
Odpisz
17 lutego 2019, 22:59
Czasami mam ochotę zagrać
Odpisz
17 lutego 2019, 22:45
pochodnie
Odpisz
17 lutego 2019, 22:39
To włóż do środka światło kartoflu
Odpisz
17 lutego 2019, 22:42
@Krzyniu: potwory w domu>wyku*wiście duży rachunek za prąd
Odpisz
17 lutego 2019, 22:43
@Henzej: było kopać wungiel
Odpisz