Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

22 lutego 2019, 10:22

Znam ten ból...

Avatar SongManka510

21 lutego 2019, 18:34

To jest takie prawdziwe........... Moje życie jest do dupy

Avatar
Meme_guy

21 lutego 2019, 16:48

Jak to jest, że na początku edukacji każdy ma dobre oceny i chęć do nauki, a potem już nie? Mam na myśli, że w podstawówce każdy robi prace domowe, a potem już nie

Avatar dawcaAiDS

21 lutego 2019, 17:06

Po kilku latach robienia tego samego zaczynasz mieć wyje**ne

Avatar Pikachu_fan_Subaru

21 lutego 2019, 16:49

Ja w pigułce

Avatar Yoda_MLG

17 lutego 2019, 23:30

No nie wiem, jestem w liceum i wszyscy podziwiają i nawet gratulują czasem dobrych ocen, podejrzewam, że to z wiekiem mija

Avatar Hejter_

17 lutego 2019, 23:32

@Yoda_MLG: Ponieważ Liceum i Podstawówka/Gimnazjum to dwie różne rzeczy - przecież Licealiści są bardziej dojrzali i poważniejsi niż Uczniowie klas podstawowych.

Avatar Yoda_MLG

17 lutego 2019, 23:35

@Hejter_: to miałem na myśli w drugiej części

Avatar XStuntManiac1

Edytowano - 18 lutego 2019, 00:08

@Hejter_: Powiedz to osobom z mojej klasy.
Jedyne do czego im jestem potrzebny to spisać pracę domową albo wgl zrobić za nich, pożyczyć książki i pośmiać się ze mnie bo tak.
Co prawda jestem bardzo średnim uczniem jeśli chodzi o oceny, mam same 3 i 4, ale to i tak nieźle jak średnia ocen w mojej klasie to niecałe 3

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 lutego 2019, 08:32

@Yoda_MLG: U mnie (podstawówka) raczej śmieją się z nieuków

Avatar XStuntManiac1

18 lutego 2019, 10:54

@XStuntManiac1: Oh shit, zapomniałem dodać, że jestem w technikum, ups.

Avatar dawcaAiDS

21 lutego 2019, 16:03

@XStuntManiac1: to po kiego ch*ja im te zadania robisz?

Avatar XStuntManiac1

21 lutego 2019, 16:05

@dawcaAiDS: Czy gdzieś powiedziałem że im robię?
Tylko wspomniałem że są tacy natrętni, nigdzie nie powiedziałem że to robię.

Avatar dawcaAiDS

21 lutego 2019, 16:43

@XStuntManiac1: sorry nie doczytałem

Avatar creeper_girl

18 lutego 2019, 12:37

Ja w podstawówce

Teraz już zleniwiałam

Avatar flipereq

18 lutego 2019, 11:01

Ja tak mam :((((

Avatar mkus29

18 lutego 2019, 09:56

No i wyje**ne, lepiej mieć dobre oceny niż zje**nych znajomych. Dostaniesz się do lepszej szkoły niż oni gdzie będą normalni ludzie

Avatar PanSernik

18 lutego 2019, 09:44

ja mam wywalone na te osoby nie warto się takimi zajmować

Avatar PadmePL

Edytowano - 17 lutego 2019, 23:48

Musisz chodzic do bardzo zje**nej szkoly

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2019, 23:39

Chyba wolałabym to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Taktycznie

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Przyszłość jest piękna

Brawo za czujność!

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka