No nic, muszę dalej przeć do przodu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Taktycznie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Przyszłość jest piękna
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2019, 10:22
Znam ten ból...
Odpisz
21 lutego 2019, 18:34
To jest takie prawdziwe........... Moje życie jest do dupy
Odpisz
21 lutego 2019, 16:48
Jak to jest, że na początku edukacji każdy ma dobre oceny i chęć do nauki, a potem już nie? Mam na myśli, że w podstawówce każdy robi prace domowe, a potem już nie
Odpisz
21 lutego 2019, 17:06
Po kilku latach robienia tego samego zaczynasz mieć wyje**ne
Odpisz
21 lutego 2019, 16:49
Ja w pigułce
Odpisz
17 lutego 2019, 23:30
No nie wiem, jestem w liceum i wszyscy podziwiają i nawet gratulują czasem dobrych ocen, podejrzewam, że to z wiekiem mija
Odpisz
17 lutego 2019, 23:32
@Yoda_MLG: Ponieważ Liceum i Podstawówka/Gimnazjum to dwie różne rzeczy - przecież Licealiści są bardziej dojrzali i poważniejsi niż Uczniowie klas podstawowych.
Odpisz
17 lutego 2019, 23:35
@Hejter_: to miałem na myśli w drugiej części
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2019, 00:08
@Hejter_: Powiedz to osobom z mojej klasy.
Jedyne do czego im jestem potrzebny to spisać pracę domową albo wgl zrobić za nich, pożyczyć książki i pośmiać się ze mnie bo tak.
Co prawda jestem bardzo średnim uczniem jeśli chodzi o oceny, mam same 3 i 4, ale to i tak nieźle jak średnia ocen w mojej klasie to niecałe 3
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2019, 08:32
@Yoda_MLG: U mnie (podstawówka) raczej śmieją się z nieuków
Odpisz
18 lutego 2019, 10:54
@XStuntManiac1: Oh shit, zapomniałem dodać, że jestem w technikum, ups.
Odpisz
21 lutego 2019, 16:03
@XStuntManiac1: to po kiego ch*ja im te zadania robisz?
Odpisz
21 lutego 2019, 16:05
@dawcaAiDS: Czy gdzieś powiedziałem że im robię?
Tylko wspomniałem że są tacy natrętni, nigdzie nie powiedziałem że to robię.
Odpisz
21 lutego 2019, 16:43
@XStuntManiac1: sorry nie doczytałem
Odpisz
18 lutego 2019, 12:37
Ja w podstawówce
Teraz już zleniwiałam
Odpisz
18 lutego 2019, 11:01
Ja tak mam :((((
Odpisz
18 lutego 2019, 09:56
No i wyje**ne, lepiej mieć dobre oceny niż zje**nych znajomych. Dostaniesz się do lepszej szkoły niż oni gdzie będą normalni ludzie
Odpisz
18 lutego 2019, 09:44
ja mam wywalone na te osoby nie warto się takimi zajmować
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2019, 23:48
Musisz chodzic do bardzo zje**nej szkoly
Odpisz
17 lutego 2019, 23:39
Chyba wolałabym to
Odpisz