Trafiłaś pod właściwy adres, maleńka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Cóż za brak szacunku
Dobrze czasem się oderwać
Deal życia
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2019, 03:43
Pozdrawiam
Odpisz
26 lutego 2019, 16:18
Sądząc po komentarzach tylko ja w tym roku szkolnym mam 100% frekwencje
Odpisz
26 lutego 2019, 17:13
@michaolekYT: nie tylko ty
Odpisz
18 lutego 2019, 08:55
52 to mało
Odpisz
18 lutego 2019, 09:04
@TurboSprezarka: No dawaj pochwal sie
Mój znajomy miał 200h
Odpisz
18 lutego 2019, 09:58
@cotthlette: chory był na coś?
ja w każdym półroczu mam ponad 80 bo wyje**ne mam w tą szkołę
Odpisz
18 lutego 2019, 10:02
@TurboSprezarka: Po prostu nie przychodził..
Czasem sie pojawil a czasem nie
Odpisz
18 lutego 2019, 10:10
@cotthlette: o lol to tak jak ja z ziomkiem xD
Odpisz
26 lutego 2019, 17:09
@TurboSprezarka: w sumie ponad 80 to też nie jest jakoś dużo
Odpisz
26 lutego 2019, 16:57
Mam 140
Odpisz
18 lutego 2019, 10:37
Nie znacie się na ryzyku
Odpisz
18 lutego 2019, 13:42
@Soldier69: ja miałem ostatnio poniżej na niektórych przedmiotach ale babki się za późno skapnely i nie mogły mi już dać nkl
Odpisz
26 lutego 2019, 16:40
Nkl jest dopiero pod koniec semestru. Przynajmniej u mnie.
Odpisz
26 lutego 2019, 15:15
w 3 klasie miałem 170 xd
Odpisz
26 lutego 2019, 13:05
Jako usprawiedliwienie bym powiedział, że im tak nkczego nie uczą sku*wysyny
Odpisz
26 lutego 2019, 12:38
Jaki jest numer do tej laski ?
Odpisz
26 lutego 2019, 22:32
@Ignacy12345: Witam pana
Odpisz
26 lutego 2019, 12:28
Spóźnienia: 153
Odpisz
26 lutego 2019, 12:19
Bierzemy pod uwagę usprawiedliwione zwolnieniem lekarskim?
Odpisz
18 lutego 2019, 14:30
W dupie byłeś gówno widziałeś
Odpisz
18 lutego 2019, 15:24
@FibEE: Co za grupa? Jestem w jednej o takim samym zdjęciu.
Odpisz
18 lutego 2019, 19:11
unlimited dc
Odpisz
18 lutego 2019, 15:43
mam w klasie kogoś kto był 7 razy w szkole od początku roku
Odpisz
18 lutego 2019, 09:48
Najwięcej miałem 37
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2019, 09:22
ale to jest w tym librusie zje**ne, musisz każde kliknąć żeby przestało mieć wykrzyknik, nawet jeśli to klasówka zrobiona miesiąc temu
bo to librus, nie?
Odpisz