Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2011, 21:06
Toilet made in China Maximum Komfortu...bez sensu
Odpisz
4 lutego 2011, 12:22
fajny papier ;] podoba mi się ten baranek . pasuje do mnieee-e-e-e
Odpisz
26 stycznia 2011, 15:47
W kiblu mam trochę mniej gazet :D
A za obrazek 5 :P
Odpisz
25 stycznia 2011, 14:51
Ja bym taką chciała.
Odpisz
24 stycznia 2011, 20:41
Przynajmniej ma co poczytać :) 5/5
Odpisz
24 stycznia 2011, 13:38
fajne gazetki
Odpisz
23 stycznia 2011, 21:38
@ZiomalQ: ja też :D
Odpisz
23 stycznia 2011, 19:02
Chciałbym tak mieć,bym wtedy z kibla nie wychodził,hhahaah
Odpisz
22 stycznia 2011, 16:53
kocham to miejsce
Odpisz
22 stycznia 2011, 16:49
A gdzie przegląd sportowy???
Odpisz
22 stycznia 2011, 14:10
Eee fajne tylko kompa zapomnieli ;P
Odpisz
22 stycznia 2011, 11:41
(Szósty hahaha WTF.OMG.ROFL !!11oneone) Zgadzam się z bossmen.
Odpisz
22 stycznia 2011, 11:09
@bossmen: Może i racja, ale jeżeli będziemy -IM- o tym przypominali to znowu się zacznie.
Odpisz
22 stycznia 2011, 10:58
popieram cię bossmen a co do obrazka 5/5
Odpisz
22 stycznia 2011, 09:53
zgadzam sie z bossmen a obrazek fajny 5/5
Odpisz