Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Muffinka17

20 lutego 2019, 20:08

Liczyłam na to, że w komentarzach będą jakieś uniwersalne przykłady
Zawiodłam się troszeczkę
Ale tylko troszkę

Avatar Wojcech

Edytowano - 24 lutego 2019, 20:17

@Muffinka17: "Widzisz, iluzja Geburtstagschonna to takie zjawisko, że jest sobie taka iluzja, but actually no, właściwie to jej nie ma, ty tylko myślisz, że ona jest, a, i ona jest Geburtstagschonna. I mając odpowiednią ilość przespektrowanych protofotonów jonowo - kwarcowych bez dodatkowych optoniutonów w płaszczyźnie podłużnej możesz określić, w jakim stopniu - odnośnie do rzeczywistości w tym konkretnym punkcie w czasie i przestrzeni - zyzuś tłuścioch wykona helowo - argonowy obrót wokół osi współrzędnych o 360 stopni względem dermomonolitoparaboli w 30 - stopniowym układzie odniesienia. Jak będziesz w tej klasie, co ja teraz, to ogarniesz." Mam nadzieję, że pomogłem

Avatar kalin54

24 lutego 2019, 19:31

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dużo się zmieniło

I już przypał

A sushi do tanich nie należy

Pozmieniało się

Pogoda na grudzień:

Coś tu na bank jest źle

To musi być naprawdę interesujące

Po części rozumiem ich decyzję

Brać go!

Co jeszcze nas czeka?

Podobnie jak podczas mycia dużych noży

Razem jesteśmy niepokonani

Filtry są wszystkim

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Gdy brat pyta Cię o coś, czego nie wiesz, więc szukasz ciekawie brzmiącej, lecz bezsensownej odpowiedzi.