Czy 165cm w wieku 14 lat to dobrze?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ch-chesz wyparować...?
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2019, 16:20
Ja mam 13 lat i wzrost 175cm od wszystkich większy jestem
Odpisz
3 marca 2019, 15:37
@yanusze: sry że moge cb obrazić ale profilowe mówi o twoim wzroście xDD
Odpisz
9 marca 2019, 16:40
@Nie_Smieszny: moje profilowe wyraża mój porąbany charakter nie wzrost
Odpisz
1 lutego 2022, 21:26
@yanusze: walony Janusz to twój charakter XD?
Odpisz
1 lutego 2022, 21:28
@kiroshi: tak
Odpisz
1 lutego 2022, 21:40
@yanusze: najs nie powiem
Odpisz
1 lutego 2022, 21:46
@kiroshi: nir dziwi cię to ze jeszcze żyje te moje konto ? XD
Odpisz
1 lutego 2022, 21:47
@yanusze: niezbyt
Odpisz
15 stycznia 2021, 15:36
Noob, ja mam 12 i 163
Odpisz
29 maja 2021, 21:16
same
Odpisz
13 stycznia 2021, 13:09
@Seat_ibiza_1998: a ja 14lat i 180cm
Odpisz
4 października 2020, 11:04
Mam 11 lat i 1,49 wzrostu, to chyba źle
Odpisz
3 marca 2019, 15:36
ja mam 14 lat i 168 cm wzrostu
chyba bede wysoki w żyćku co?
Odpisz
6 lipca 2020, 20:54
@Nie_Smieszny: nie lol, jak miałem 11 to miałem też 167cm wzrostu i tak wiem data
Odpisz
29 lutego 2020, 15:58
11 i 1,68 c:
Odpisz
10 lipca 2019, 14:05
12 lat i 178 cm
Odpisz
Edytowano - 9 września 2019, 19:55
@Tiger3310: Tylko 5 cm więcej ode mnie masz
też 12 mam
Odpisz
3 marca 2019, 13:05
wystarczy mieć 179,5cm i będzie ok
Odpisz
28 lutego 2019, 20:16
jak na bilansie mnie mierzyli to miałem 176cm, moja siostra ma 170cm, ubrała szpilki (10cm) nadal byłem od niej wyższy
jakim cudem?
Odpisz
28 lutego 2019, 22:41
@Artur123456:
Odpisz
3 marca 2019, 11:44
@Artur123456: a ja od niecałych 3 lat z każdym bilansem coraz mniej niby mam, poza ostatnim. Nawet jak w domu się mierzyłem jakiś czas temu, to miałem 176, a ostatnio, jak do papierów był potrzebny wzrost, to wyszło bodajźe 172
Odpisz
28 lutego 2019, 17:51
14 lat i 187cm
Odpisz
21 lutego 2019, 10:49
170cm
11 lat
Dobrze czy źle?
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2019, 11:07
ch**owo. Dla Ciebie oczywiście. Tylko w 1/720 związków kobieta jest wyższa. Jeśli przez te 7 lat urosniesz jescze o 10 cm jesteś prawie w dupiu bo drastycznie obniża ci się pula partnerów
Odpisz
21 lutego 2019, 11:10
moja koleżanka jest feministką, jeżeli zglupiejemy do końca będzie jej plan
Ona chce zostać singielka i adoptować psy i koty z schorniska
Odpisz
21 lutego 2019, 11:44
Mi to nie przeszkadza.
Odpisz
21 lutego 2019, 11:47
będzie wszystko dobrze
Odpisz
21 lutego 2019, 11:50
181cm
11 lat
Jesteś wyższa niż większość ludzi w mojej klasie
Odpisz
21 lutego 2019, 11:51
@stepson: Ale jej może :v
Odpisz
21 lutego 2019, 12:03
169 cm 18 lat więc no..
Odpisz
21 lutego 2019, 12:14
@BionicSoldier: [*]
Odpisz
21 lutego 2019, 12:38
@BionicSoldier: ja jestem tego samego wzrostu i wieku co ty
Odpisz
21 lutego 2019, 13:27
Ja mam 14 lat i 161 cm wzrostu. Życie jest jednak niesprawiedliwe, naprawdę
Odpisz
21 lutego 2019, 13:32
4 lata 19 cm, to daje na rok mniej niż 5 cm. Dasz radę
Odpisz
21 lutego 2019, 13:33
Zobaczymy.
Odpisz
21 lutego 2019, 13:35
Dobrze
Odpisz
21 lutego 2019, 17:29
184 i 13 lat rippo
Odpisz
21 lutego 2019, 18:07
@Dolores_Umbridge: genetic is fucking possible
Odpisz
21 lutego 2019, 18:12
@Dolores_Umbridge: .... Genetyka to jednak suka
Odpisz
28 lutego 2019, 12:36
co ty wiesz o niesprawiedliwości
Ja mam 17 lat i tylko 155 cm wzrostu
Odpisz
28 lutego 2019, 17:10
Masz ksywkę Bilbo?
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 17:21
Można tak powiedzieć, czasami tak mnie nazywano, ale częściej jednak „Hobbit"
Odpisz
28 lutego 2019, 17:10
14 i 170
Odpisz
28 lutego 2019, 14:50
18 lat i 25cm
Odpisz
28 lutego 2019, 16:20
@szimio: z takim badziongiem każda laska twoja
Odpisz
28 lutego 2019, 16:34
@szimio: Ale z ciebie krasnal
Odpisz
28 lutego 2019, 16:24
16 lat i 194 cm
Odpisz
28 lutego 2019, 16:29
@Prawilny69: Mój kolega ma 14lat i 197cm, mutant
Odpisz
21 lutego 2019, 11:37
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
Odpisz
28 lutego 2019, 16:16
Dokładnie (znam to na pamięć).
Odpisz