Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar yanusze

1 marca 2019, 16:20

Ja mam 13 lat i wzrost 175cm od wszystkich większy jestem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar yanusze

1 lutego 2022, 21:46

@kiroshi: nir dziwi cię to ze jeszcze żyje te moje konto ? XD

Avatar kiroshi

1 lutego 2022, 21:47

@yanusze: niezbyt

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2021, 15:36

Noob, ja mam 12 i 163

Avatar ANGUSEK

29 maja 2021, 21:16

same

Avatar Alan_12

13 stycznia 2021, 13:09

@Seat_ibiza_1998: a ja 14lat i 180cm

Avatar
Konto usunięte

4 października 2020, 11:04

Mam 11 lat i 1,49 wzrostu, to chyba źle

Avatar Nie_Smieszny

3 marca 2019, 15:36

ja mam 14 lat i 168 cm wzrostu

chyba bede wysoki w żyćku co?

Avatar Seat_ibiza_1998

6 lipca 2020, 20:54

@Nie_Smieszny: nie lol, jak miałem 11 to miałem też 167cm wzrostu i tak wiem data

Avatar RosenMary

29 lutego 2020, 15:58

11 i 1,68 c:

Avatar Tiger3310

10 lipca 2019, 14:05

12 lat i 178 cm

Avatar Ignisus

Edytowano - 9 września 2019, 19:55

@Tiger3310: Tylko 5 cm więcej ode mnie masz
też 12 mam

Avatar Maks0000

3 marca 2019, 13:05

wystarczy mieć 179,5cm i będzie ok

Avatar Artur123456

28 lutego 2019, 20:16

jak na bilansie mnie mierzyli to miałem 176cm, moja siostra ma 170cm, ubrała szpilki (10cm) nadal byłem od niej wyższy
jakim cudem?

Avatar PiotrZ21

28 lutego 2019, 22:41

komentarz obrazkowy

Avatar Gondol037

3 marca 2019, 11:44

@Artur123456: a ja od niecałych 3 lat z każdym bilansem coraz mniej niby mam, poza ostatnim. Nawet jak w domu się mierzyłem jakiś czas temu, to miałem 176, a ostatnio, jak do papierów był potrzebny wzrost, to wyszło bodajźe 172

Avatar PiotrZ21

28 lutego 2019, 17:51

14 lat i 187cm

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 lutego 2019, 10:49

170cm
11 lat
Dobrze czy źle?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Legutko

28 lutego 2019, 17:10

Masz ksywkę Bilbo?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 lutego 2019, 17:21

Można tak powiedzieć, czasami tak mnie nazywano, ale częściej jednak „Hobbit"

Avatar TypowaParowka

28 lutego 2019, 17:10

14 i 170

Avatar szimio

28 lutego 2019, 14:50

18 lat i 25cm

Avatar AVEJA123

28 lutego 2019, 16:20

@szimio: z takim badziongiem każda laska twoja

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2019, 16:34

@szimio: Ale z ciebie krasnal

Avatar Prawilny69

28 lutego 2019, 16:24

16 lat i 194 cm

Avatar Jancu24

28 lutego 2019, 16:29

@Prawilny69: Mój kolega ma 14lat i 197cm, mutant

Avatar
Legutko

21 lutego 2019, 11:37

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Avatar Baturaj

28 lutego 2019, 16:16

Dokładnie (znam to na pamięć).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Równi i równiejsi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ch-chesz wyparować...?

Trzeba brać osobną torbę

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka