Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ty1an_yt

3 marca 2021, 15:12

zawiesza się częściej bo jest słabszy od dzisiejszych komputerów.

Avatar Aarix

3 marca 2021, 13:29

Rozmawiałam z przyjaciółką przez telefon, szukając telefonu

Avatar MituDestroyer

5 marca 2019, 16:41

Szukałem telefomu, trzymając go w dłoni

Avatar BloodyEyes

6 marca 2019, 18:18

@MituDestroyer: też tak miałam miałam go w ręce i szukałam po kieszeniach

Avatar Orangeria

10 marca 2019, 06:44

@MituDestroyer: Ja odłożyłam telefon do kieszeni bluzy szukałam go jakieś 15 minut, nie pamiętałam gdzie jest, więc wyszłam na zaplanowane spotkanie. W trakcie spotkania chciałam coś wyciągnąć z tej kieszeni i wyciągnęłam telefon, wcześniej opowiadając znajomej, jak bardzo nie wiem gdzie on jest :’)

Avatar Rakiczan

5 marca 2019, 14:05

Albo patrzysz na zegarek żeby sprawdzić godzine chowasz go i musisz spojerzeć jeszcze raz bo już zapomniałeś

Avatar BloodyEyes

6 marca 2019, 18:19

@Rakiczan: tak dokładnie tak

Avatar Olafaugust

21 lutego 2019, 10:56

Na lekcji albo kiedy gadasz z dziewczyną w której jesteś zakochany

Avatar crimzon

21 lutego 2019, 11:05

@Olafaugust: Operacja wymaga za dużo RAMu

Avatar TellingKolega

5 marca 2019, 11:55

@crimzon: powiadasz że za dużo RAMu? Może chcesz troche REMu?

Avatar crimzon

5 marca 2019, 16:29

@TellingKolega: Uprzejmie proszę o wyjście.

Avatar DzikiDzikers

5 marca 2019, 19:50

Avatar TellingKolega

5 marca 2019, 21:33

Avatar TellingKolega

5 marca 2019, 21:50

Avatar Nat11

5 marca 2019, 18:02

Ja kiedys zostawilam telefon w lodowce xd

Avatar koberek

5 marca 2019, 17:42

Wróciłem z imprezy i szukałem kluczy do mieszkania i nie znalazłem, ku*wa pewnie na imprezie zostawiłem. Wracam i nie ma. Okazało się, że nie mam mieszkania XD

Avatar cotthlette

21 lutego 2019, 11:03

To nie mózg sie wiesza tylko ludzie

Avatar theCPCK

21 lutego 2019, 11:13

@cotthlette: napisał bym coś o ludziach i bombkach ale nie tęsknię za banem

Avatar TellingKolega

5 marca 2019, 11:53

@theCPCK: za co ban?

Avatar TellingKolega

5 marca 2019, 11:52

Ja zastanawiałem sie czy zegarek pokaże mi godzinę

Avatar Szillse

5 marca 2019, 10:34

Kiedyś zadzwoniłam do koleżanki żeby zapytać, czy nie zostawiłam u niej telefonu.

Avatar EpicGruby1337

5 marca 2019, 10:26

Kiedyś byłem sam w domu i grałem sobie na telefonie i zaczolem się zastanawiać gdzie jest telefon schowalem go do kieszeni i zaczolem go szukać

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 lutego 2019, 11:00

Ostatnio jak rozmawiałam z koleżanką przez Messengera, mówiła mi że zgubiła telefon

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2019, 11:41

Mogła z komputera/laptopa lub korzystać z innego telefonu

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 lutego 2019, 11:57

myślę że ona używa tylko telefonu, bardzo rzadko laptopa, bo jak była u mnie i pisała na klawiaturze, pisała wolnoq

Avatar Polalak

Edytowano - 21 lutego 2019, 11:45

To jest takie prawdziwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka