Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ginny1374

Edytowano - 22 lutego 2019, 14:29

wszystko klasiści

Avatar
Xelve14

22 lutego 2019, 14:32

@Ginny1374: anty klasiści

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2019, 14:43

Nad Kaśiści

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2019, 14:56

pod klasiści

Avatar
ShinySylveon

Edytowano - 22 lutego 2019, 15:05

Prze klasiści

Avatar
bylojuz12

22 lutego 2019, 15:15

po klasiści

Avatar mistrzninjapl

27 lutego 2019, 20:13

(¬_¬)ノ klasiści

Avatar CIDIK

27 lutego 2019, 20:30

kasiaści

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2019, 21:05

@CIDIK: śisci

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2019, 21:13

ści

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2019, 21:19

i

Avatar CIDIK

27 lutego 2019, 21:48

CSI KRYMINALNE ZAGADKI MIAMI

Avatar mistrzninjapl

4 marca 2019, 18:36

@CIDIK: oddaje pokłon

Avatar Eustachy

7 czerwca 2019, 18:39

@Ginny1374: wciąż czekam na nazistów

Avatar
Xelve14

7 czerwca 2019, 19:10

@Eustachy: Naziści

Avatar Nat11

3 marca 2019, 10:12

Nasz pan od plastyki ma muzyczke z koziołka matołka

Avatar BloodyEyes

28 lutego 2019, 11:05

Tylko ja mam normalną klase (7)

Avatar pawlikok

Edytowano - 28 lutego 2019, 10:40

Heh. W technikum Też tak jest. Moja nauczycielka od matematyki na dzwonek sms-a ma:
-"Panie prezesie, konsultant przyszedł"
-"Niech wejdzie"
Z takimi "śmiesznymi" głosami

Avatar MituDestroyer

28 lutego 2019, 08:08

W szkołach ponadgimnazjalnych też takie teksty lecą, najlepsze jest to, że jedna nauczycielka ma za dzwonek muzyczkę z Mission Impossible (ona jest pewnie tajnyn agentem)

Avatar
Commonwealth

27 lutego 2019, 21:49

Dobrze że jestem w gimnazjum

Avatar Nemezis_

27 lutego 2019, 21:43

Jakiś gównika wyzywa naszą wychowawczynią. I rozumiem jeśli by był od nas starszy lub był w gimbazie...ale nie ku*wa pierwsza klasa podstawówki!

Avatar snajpercat

27 lutego 2019, 19:59

Moja facetka od historii ma dzwonek ufo z elif

Avatar sano110

27 lutego 2019, 19:07

Spoko, w technikum też tak jest

Avatar Itaczke

27 lutego 2019, 19:58

@sano110: wszędzie tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar BUBER

22 lutego 2019, 16:56

Widzę że ostatni rocznik gimnazjum został już wyparty ze świadomości innych ludzi.
Proces anihilacji jest już prawie na mecie.
*chlip*

Avatar EpicGruby1337

22 lutego 2019, 18:50

@BUBER: nie poprostu ich nie dopisałem bo akurat w mojej szkole są normalni (ja jestem w 8 kl żeby nie było)

Avatar BUBER

22 lutego 2019, 20:14

@EpicGruby1337: a no ok

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2019, 14:37

Szczególnie gdy uczniowie mają zakaz posiadania włączonych telefonów na terenie szkoły

Avatar EpicGruby1337

22 lutego 2019, 15:24

ooooo dokładnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

To się nie może nie udać

Brawo za czujność!

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka