Ale pani ma fajny dzwonek!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 lutego 2019, 14:29
wszystko klasiści
Odpisz
22 lutego 2019, 14:32
@Ginny1374: anty klasiści
Odpisz
22 lutego 2019, 14:43
Nad Kaśiści
Odpisz
22 lutego 2019, 14:56
pod klasiści
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2019, 15:05
Prze klasiści
Odpisz
22 lutego 2019, 15:15
po klasiści
Odpisz
27 lutego 2019, 20:13
(¬_¬)ノ klasiści
Odpisz
27 lutego 2019, 20:30
kasiaści
Odpisz
27 lutego 2019, 21:05
@CIDIK: śisci
Odpisz
27 lutego 2019, 21:13
ści
Odpisz
27 lutego 2019, 21:19
i
Odpisz
27 lutego 2019, 21:48
CSI KRYMINALNE ZAGADKI MIAMI
Odpisz
4 marca 2019, 18:36
@CIDIK: oddaje pokłon
Odpisz
7 czerwca 2019, 18:39
@Ginny1374: wciąż czekam na nazistów
Odpisz
7 czerwca 2019, 19:10
@Eustachy: Naziści
Odpisz
3 marca 2019, 10:12
Nasz pan od plastyki ma muzyczke z koziołka matołka
Odpisz
28 lutego 2019, 11:05
Tylko ja mam normalną klase (7)
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 10:40
Heh. W technikum Też tak jest. Moja nauczycielka od matematyki na dzwonek sms-a ma:
-"Panie prezesie, konsultant przyszedł"
-"Niech wejdzie"
Z takimi "śmiesznymi" głosami
Odpisz
28 lutego 2019, 08:08
W szkołach ponadgimnazjalnych też takie teksty lecą, najlepsze jest to, że jedna nauczycielka ma za dzwonek muzyczkę z Mission Impossible (ona jest pewnie tajnyn agentem)
Odpisz
27 lutego 2019, 21:49
Dobrze że jestem w gimnazjum
Odpisz
27 lutego 2019, 21:43
Jakiś gównika wyzywa naszą wychowawczynią. I rozumiem jeśli by był od nas starszy lub był w gimbazie...ale nie ku*wa pierwsza klasa podstawówki!
Odpisz
27 lutego 2019, 19:59
Moja facetka od historii ma dzwonek ufo z elif
Odpisz
27 lutego 2019, 19:07
Spoko, w technikum też tak jest
Odpisz
27 lutego 2019, 19:58
@sano110: wszędzie tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 lutego 2019, 16:56
Widzę że ostatni rocznik gimnazjum został już wyparty ze świadomości innych ludzi.
Proces anihilacji jest już prawie na mecie.
*chlip*
Odpisz
22 lutego 2019, 18:50
@BUBER: nie poprostu ich nie dopisałem bo akurat w mojej szkole są normalni (ja jestem w 8 kl żeby nie było)
Odpisz
22 lutego 2019, 20:14
@EpicGruby1337: a no ok
Odpisz
22 lutego 2019, 14:37
Szczególnie gdy uczniowie mają zakaz posiadania włączonych telefonów na terenie szkoły
Odpisz
22 lutego 2019, 15:24
ooooo dokładnie
Odpisz