memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 kwietnia 2019, 17:39
Gułag to była cała instytucja czyli aresztowania przewóz wyżywienie itd. Ale za to łagier to był sam obóz
Odpisz
8 marca 2019, 17:19
8 marca 2019, 09:54
Obiad? W ZSRR?
8 marca 2019, 10:24
@LunarDreams: A co to takiego?
8 marca 2019, 09:03
8 marca 2019, 08:02
Kiedy wtrącisz kogoś do gulagu
8 marca 2019, 08:03
@makino20: *gułagu*
23 lutego 2019, 12:56
23 lutego 2019, 09:04
Ale to nie jest prawdą xd znam wielu rosjaninów którzy nie pij wódki albo jej po prostu nie lubią.
8 marca 2019, 08:01
@Ravennicht: To taka je**na hipokryzja, bo w konsumpcji wódki górują nad nami tylko ,,Ruskie'' narody.
Edytowano - 8 marca 2019, 22:14
@stepson: ale co zrobisz, no sama byłam w szoku xd
22 lutego 2019, 22:14
Wyczuwam nutkę je*anych stereotypów.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 17:39
Gułag to była cała instytucja czyli aresztowania przewóz wyżywienie itd. Ale za to łagier to był sam obóz
Odpisz
8 marca 2019, 17:19
Odpisz
8 marca 2019, 09:54
Obiad? W ZSRR?
Odpisz
8 marca 2019, 10:24
@LunarDreams: A co to takiego?
Odpisz
8 marca 2019, 09:03
Odpisz
8 marca 2019, 08:02
Kiedy wtrącisz kogoś do gulagu
Odpisz
8 marca 2019, 08:03
@makino20: *gułagu*
Odpisz
23 lutego 2019, 12:56
Odpisz
23 lutego 2019, 09:04
Ale to nie jest prawdą xd znam wielu rosjaninów którzy nie pij wódki albo jej po prostu nie lubią.
Odpisz
8 marca 2019, 08:01
@Ravennicht: To taka je**na hipokryzja, bo w konsumpcji wódki górują nad nami tylko ,,Ruskie'' narody.
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2019, 22:14
@stepson: ale co zrobisz, no sama byłam w szoku xd
Odpisz
22 lutego 2019, 22:14
Wyczuwam nutkę je*anych stereotypów.
Odpisz