A Ty wolisz wątek główny czy odhaczanie zadań pobocznych?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2019, 20:37
Tak naprawdę to wątek główny wyszarpując poboczne po drodze.
Odpisz
28 lutego 2019, 14:43
Skyrim...
Odpisz
28 lutego 2019, 10:32
Wolę odchaczanie zadań pobocznych. Zawsze są ciekawsze i krótkie, przez co się nie nudzą, a wątek główny po dłuższym posiedzeniu robi się nudny
Odpisz
28 lutego 2019, 03:19
To jest rpg na kartce czy gdzie ?
Odpisz
27 lutego 2019, 22:08
Najlepiej jest jak po prostu oba idą w parze. Czyli podczas robienia misji głównej jak się rozejrzysz mocniej to zbierasz rzeczy na questy poboczne, które potem wystarczy tylko oddać i można dalej iść z fabułą
Odpisz
27 lutego 2019, 23:20
@Malpkakaka: nie! Questy poboczne powinny mieć dobrą fabułę jak to jest w wiedźminie
Odpisz
23 lutego 2019, 21:49
Problem w tym jak gracze podążają za kampanią ale zostawiają za sobą szlak destrukcji i płonące wioski
Odpisz
23 lutego 2019, 21:31
Ja w RPG
Odpisz