Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2021, 23:45
To pierwsze jest z podwójnym rożkiem, te dwa obrazki się nie zgadzają…
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 18:54
Smacznego
Odpisz
10 sierpnia 2013, 12:22
Bądźcie dobrymi chrześcijanami, pijcie krew zamiast wina i ciało zamiast chleba. Bądźcie ludźmi, jedząc ludzi! Buhahahahaha!
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:11
Zjadłam teraz śmietanę.... :o
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:15
@TaraN: czyli że to ty jesteś pan śmietanka :O
Odpisz
4 lipca 2013, 10:48
@mrklorens: Nawet nie wiedziałam :O
Odpisz
2 lipca 2013, 11:36
Ja zjadłem wodę :P
Odpisz
1 lipca 2013, 18:08
jestem owocami morza.... o.O
Odpisz
1 lipca 2013, 14:27
jem makaron z serem...czym jestem?
Odpisz
1 lipca 2013, 07:39
Zjadłem kanapkę, czyli... jestem Jackiem1s!
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2013, 19:34
Zjadłam sernik na zimno z truskawkami i galaretką truskawkową. Jestem sernikiem?
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:12
@Pikachu: tak
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:38
@Umpa94: To było pytanie retoryczne, czyli takie niewymagające odpowiedzi.
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:50
@Pikachu: ja daje odpowiedz nawet jak ona jest nie potrzebna ;_;
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:13
jestem mienski
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:59
Jestem arbuzem :D hehe
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:21
Jesteś tym co jesz więc zostałem lodem chce ktoś polizać ?
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:50
Du bist was du isst :)
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:51
Niemiec :O
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:18
nie, tak wiesz zakozaczyć chciałem, poza tym to cytat z 'Mein Teil' Rammstein
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:27
Hitler :O
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:39
@tolkowski: dlatego, że umiem 5 słów po niemiecku?
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:47
@tolkowski: frajer
Odpisz
30 czerwca 2013, 20:44
Ja znam na pamięć całą piosenkę.
"Denn du bist was du isst und ihr wisst was es ist"!
[chyba nie zrobiłam błędu]
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:15
@Rarytas: ...... nie wiem co ja miałem napisać D:
Odpisz
1 lipca 2013, 09:59
@Kosmita123: lol to byl zart O.o
Odpisz
1 lipca 2013, 10:00
to byl zart :P
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:27
Ja jem pasztet D:
Odpisz