Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2021, 23:45
To pierwsze jest z podwójnym rożkiem, te dwa obrazki się nie zgadzają…
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2015, 18:54
Smacznego
Odpisz
10 sierpnia 2013, 12:22
Bądźcie dobrymi chrześcijanami, pijcie krew zamiast wina i ciało zamiast chleba. Bądźcie ludźmi, jedząc ludzi! Buhahahahaha!
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:11
Zjadłam teraz śmietanę.... :o
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:15
@TaraN: czyli że to ty jesteś pan śmietanka :O
Odpisz
4 lipca 2013, 10:48
@mrklorens: Nawet nie wiedziałam :O
Odpisz
2 lipca 2013, 11:36
Ja zjadłem wodę :P
Odpisz
1 lipca 2013, 18:08
jestem owocami morza.... o.O
Odpisz
1 lipca 2013, 14:27
jem makaron z serem...czym jestem?
Odpisz
1 lipca 2013, 07:39
Zjadłem kanapkę, czyli... jestem Jackiem1s!
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2013, 19:34
Zjadłam sernik na zimno z truskawkami i galaretką truskawkową. Jestem sernikiem?
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:12
@Pikachu: tak
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:38
@Umpa94: To było pytanie retoryczne, czyli takie niewymagające odpowiedzi.
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:50
@Pikachu: ja daje odpowiedz nawet jak ona jest nie potrzebna ;_;
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:13
jestem mienski
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:59
Jestem arbuzem :D hehe
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:21
Jesteś tym co jesz więc zostałem lodem chce ktoś polizać ?
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:50
Du bist was du isst :)
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:51
Niemiec :O
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:18
nie, tak wiesz zakozaczyć chciałem, poza tym to cytat z 'Mein Teil' Rammstein
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:27
Hitler :O
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:39
@tolkowski: dlatego, że umiem 5 słów po niemiecku?
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:47
@tolkowski: frajer
Odpisz
30 czerwca 2013, 20:44
Ja znam na pamięć całą piosenkę.
"Denn du bist was du isst und ihr wisst was es ist"!
[chyba nie zrobiłam błędu]
Odpisz
30 czerwca 2013, 22:15
@Rarytas: ...... nie wiem co ja miałem napisać D:
Odpisz
1 lipca 2013, 09:59
@Kosmita123: lol to byl zart O.o
Odpisz
1 lipca 2013, 10:00
to byl zart :P
Odpisz
30 czerwca 2013, 18:27
Ja jem pasztet D:
Odpisz