Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2019, 00:28
Uwaga historyjka
Jakieś 3 lata temu wpadłem na genialny pomysł zrobienia czegoś takiego...
A, że miałem młodszą siostrę to mogłem korzystać z jej pieluszek(tam jest taki proszek który w połączeniu z wodą daje taki snieg) wziąłem opakowanie od pieluszek i strasznie źle je otworzyłem ale dobra nie poddajemy sie. Wziąłem ze 3 pieluszki i wysypalem to do miski h*j że uje**lem przy tym cala kuchnie.. po 10minutach wysypywania proszku udało mi sie. Byłem dumny (pragnę wspomnieć że mama była w pokoju obok i o niczym nie wiedziala). Bawiłem się aż w końcu postanowiłem pokazać moje dzieło mamie... Jak już się domyślacie to był zły pomysl. Mama była wściekła bo upirdolilem kuchnie zepsułem opakowanie od pieluszek i tak się przestraszyłem że miska mi wypadła z rąk i rozbiła się o podloge. Cofnolem się i plecami stracilem wazon... Miałem szlaban na wszystko na cały tydzień
PŁĘTA(HU* WIE JAK TO SIE PISZE): za czytanie książek nie idzie się do więzienia
0:27 nudzi mi się
Odpisz
24 lutego 2019, 00:29
@Eniek_zgredek: puenta
Odpisz
24 lutego 2019, 00:30
@sermasteropl44: miałem tak napisać ale jestem wzrokowcem i debilnie to wyglądało
Odpisz
24 lutego 2019, 00:32
@sermasteropl44: siedze w kiblu już chyba 1h ja pie**ole XD
Odpisz
24 lutego 2019, 03:30
@Eniek_zgredek: I co wyszedłeś?
Odpisz
24 lutego 2019, 09:32
@BOSS111: jeszcze nie
Odpisz
24 lutego 2019, 12:39
@Eniek_zgredek: O ch*j.
Odpisz
25 lutego 2019, 21:01
@Eniek_zgredek: wyszedłeś ?
Odpisz
25 lutego 2019, 21:18
@kubarum19: nie dalej ciśnie
Odpisz
25 lutego 2019, 21:44
@Eniek_zgredek: Trzymaj się tam
Odpisz
26 lutego 2019, 01:01
@Eniek_zgredek: Może teraz już nie siedzisz w kiblu?
Odpisz
26 lutego 2019, 07:37
@Wojcech: co ja jadłem że jeszcze siedzę
Odpisz
26 lutego 2019, 07:55
@Eniek_zgredek: O ku*wa.
Odpisz
26 lutego 2019, 08:16
@BOSS111: yyyyyyy *plum*
Odpisz
24 lutego 2019, 00:22
prawdopodobnie to jest poliakrylan sodu
Odpisz
24 lutego 2019, 00:28
@Tymek590: mogę dostać więcej opisu jak to działa?
i pytam się bo staram się w miare realistycznie odwzorować magię zywiołów u mnie w książce i po prostu to mnie interesuje teraz
Odpisz
24 lutego 2019, 00:30
@sermasteropl44: uhhh
wikipedia
oraz te filmy
https://youtu.be/mWiH_cCtrcc
https://youtu.be/_xrNjPEi2Uw
Odpisz
24 lutego 2019, 00:30
@Tymek590: arigato
Odpisz
26 lutego 2019, 03:32
@Tymek590: dzięki za linki :)
Odpisz
25 lutego 2019, 22:41
Tak mi się skojarzyło.
-Hmm, hmm, hm, jeszcze trochę soli...
Odpisz
25 lutego 2019, 21:29
To jest to coś co wchłania siki w pampersach
Odpisz
25 lutego 2019, 21:29
Gdzieś mam jeszcze taką torebkę z tym proszkiem do zrobienia śniegu, w jakieś gazecie było
Odpisz
25 lutego 2019, 20:55
Epicka pobudka śpiocha nadchdzi! :D
Odpisz
24 lutego 2019, 10:34
Zgaduje że to jakiś nawóz azotowy. Przy mieszaniu z wodą też sie chłodzą w ch*j, a jak dookoła jeszcze mróz jak widać to tym bardziej
Odpisz
24 lutego 2019, 00:34
Mleko w proszku
Odpisz