@stalamed: Mi tam za bardzo nie pomógł. Tylko np. głupie pytania jak tylko mnie zauważyła na korytarzu w stylu „czy masz już jakiś znajomych? " mimo, że było widać, że nie
Pedagog służy do tego, że jak nauczyciele nie wiedzą co zrobić z problematycznym dzieckiem to wysyłają je do pedagoga - pedagog to taki śmietnik gdzie się wyrzuca niegrzecznych uczniów.
U mnie pedagog lepiej pomogla od psycholog. Poza tym babka zajmuje sie roznymi sprawami zwiazanymi ze spolecznoscia szkoly, a psycholog wydaje sie tylko siedziec i czekac na problematyczne dzieci by ich wysluchac po czym gadac ze szkola jest wazna :') (pozdrawiam moje liceum)
Komentarze
Odśwież1 marca 2019, 19:25
Ja się mogę mylić, ale pedagog brzmi jak psycholog dla dzieci/młodzieży
Odpisz
1 marca 2019, 19:07
Psycholog to nie to samo co pedagog
Są również takie rzeczy jak coach albo resocjalizator
Odpisz
26 lutego 2019, 11:41
Mój kolega raz się zapytał czy lubuskie i lubelskie to to samo
Odpisz
26 lutego 2019, 14:38
@Jasnowidz: Mój ziomek pomylił Odrę z jakimś lokalnym ku*wa potokiem xD
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2019, 09:47
A tak szczerze, po co pedagog? Tak naprawdę w większości przypadkach w niczym nie pomaga
Odpisz
26 lutego 2019, 10:29
pewnie komuś pomaga tylko o tym nie wiesz bo zazwyczaj się o tym nie mówi
Odpisz
26 lutego 2019, 10:35
pedagog to nieudany psycholog
Odpisz
26 lutego 2019, 10:40
@stalamed: Mi tam za bardzo nie pomógł. Tylko np. głupie pytania jak tylko mnie zauważyła na korytarzu w stylu „czy masz już jakiś znajomych? " mimo, że było widać, że nie
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2019, 10:42
spotykałem ludzi którym pedagog ponógł, może po prostu ty trafiłeś na ch*jowego
Odpisz
26 lutego 2019, 11:14
@stalamed: proszenie pedagoga o pomoc to jak prosić nauczyciela informatyki o naprawę komputera
Odpisz
26 lutego 2019, 11:24
@Selkes: nie zawsze
Odpisz
26 lutego 2019, 12:44
Pedagog służy do tego, że jak nauczyciele nie wiedzą co zrobić z problematycznym dzieckiem to wysyłają je do pedagoga - pedagog to taki śmietnik gdzie się wyrzuca niegrzecznych uczniów.
Odpisz
26 lutego 2019, 14:45
U mnie pedagog lepiej pomogla od psycholog. Poza tym babka zajmuje sie roznymi sprawami zwiazanymi ze spolecznoscia szkoly, a psycholog wydaje sie tylko siedziec i czekac na problematyczne dzieci by ich wysluchac po czym gadac ze szkola jest wazna :') (pozdrawiam moje liceum)
Odpisz
26 lutego 2019, 15:59
@MlKicia: Z tego co widzę, dużo osób wychwala swoich pedagogów, jednak zależy na jakiego się trafi
Odpisz
26 lutego 2019, 19:49
pedagożka u mnie w podstawówce próbowała mi wmówić że bracia mnie biją
Odpisz