I co mam teraz robić z wolnym czasem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zdeklasowani znowu
Rel
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2019, 23:19
Toy Story 4 to ostatni film z serii Toy Story.
Odpisz
6 marca 2019, 20:43
W tym roku koniec Star Wars
Odpisz
5 marca 2019, 18:11
Gravity Falls [*[
Harry Potter [*]
Friends [*]
A za jakiś czas Star vs the Forces of Evil [*]
No i po części te wszystkie serie, które skończyłam, a niewiadomo kiedy kontynuacja lub trzeba będzie czekać (np.Rick and Morty, Stranger Things, "IT")
Odpisz
5 marca 2019, 18:33
@BardzoOryginalnaNazwa: Akurat stranger things w wakacje, więc niedługo
Odpisz
5 marca 2019, 18:40
@Patryczak22: No tak
Odpisz
6 marca 2019, 15:46
@BardzoOryginalnaNazwa: Jak ciekawi cię tematyka "IT" to gorąco polecam książkę ;)
Odpisz
6 marca 2019, 16:07
@dawidpl1231: Kiedyś przeczytam, tylko liczba stron mnie przeraża xD
Odpisz
6 marca 2019, 19:49
@BardzoOryginalnaNazwa: E tam tylko 1100 xD Jestem w połowie
Odpisz
5 marca 2019, 18:28
Czasami lepiej żeby umarła z honorem niż staczała się z tomu na tom
Odpisz
6 marca 2019, 16:25
@Deuslovult: Święta prawda.
Odpisz
5 marca 2019, 19:05
Czyta ktoś basniobór ? Czekam na kolejne części...
Odpisz
5 marca 2019, 19:09
@dawidpl1231: Mój brat czytał.
Odpisz
5 marca 2019, 19:12
@DinoSummer: Jest już ogólnie kontynuacja "Smocza straż" ale tylko jedna część narazie (w Polsce)
Odpisz
5 marca 2019, 20:18
@dawidpl1231: kris to chara.
Odpisz
5 marca 2019, 23:25
@dawidpl1231: woo myślałem ze basniobór martwy od lat. Ogólnie czytałbym ale za dziecinnne
Odpisz
6 marca 2019, 14:23
Wcale nie :v W sensie w porównaniu na przykład z "To" to jest bardzo dziecinne.
Odpisz
6 marca 2019, 10:07
Little Big Planet (*)
Odpisz
5 marca 2019, 18:17
Steven Universe [*]
Gravity Falls [*]
Odpisz
6 marca 2019, 07:02
@Kasandra20: jeszcze będzie jeden sezon SU i film
Odpisz
6 marca 2019, 07:44
@Kasandra20: Pora na Przygode[*]
Odpisz
5 marca 2019, 23:27
Avatar dlaczegoo :( smoczy książę jest ok ale tęsknie za Aangiem i Korrą. JEST TYLE NIEWYJAŚNIONYCH WĄTKÓW KURDE
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2019, 23:31
zajebista tapeta z noragami, ale tak... Legenda Korry <3
Odpisz
5 marca 2019, 23:24
Pustka boli
Odpisz
5 marca 2019, 22:32
Gra The Walking Dead - będę tęsknić (*)
Odpisz
5 marca 2019, 21:23
Anime sie liczy?
Odpisz
5 marca 2019, 21:13
,,nie będzie Dark Souls 4"
*staje się pusty*
Odpisz
5 marca 2019, 20:39
R.I.P Metro
Odpisz
5 marca 2019, 19:04
Lub serial
Odpisz
5 marca 2019, 18:23
My Little pony
Już był zwiastun...
Odpisz