Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2019, 11:08
Kiedy popatrzyłem na drugi kadr to w głowie wyje**ła mi metal orkiestra grająca końcówkę trzeciego openingu
Odpisz
8 marca 2019, 17:45
"Fly to heaven~..."
Odpisz
11 marca 2019, 15:45
@KayonPL: Raczej te krzyki Chóru gdzie były pokazywane zwierzęta
Odpisz
11 marca 2019, 16:33
A sorka, pomyliło mi się z 4 openingiem.
Odpisz
8 marca 2019, 20:21
za miesiąc dalsza część :(
Odpisz
8 marca 2019, 23:58
@niesamowitymebel: To jest powód do smutku?
Odpisz
8 marca 2019, 23:59
@niesamowitymebel: A tak btw to nie za miesiąc. Owszem, w następnym miesiącu, ale za 50 dni.
Odpisz
10 marca 2019, 13:55
@niesamowitymebel: Kim ty k***a jesteś?
Odpisz
8 marca 2019, 23:58
Zdaje mi się, że było. Nie wiem czy było dokładnie w takiej wersji ale na pewno było coś o tej gigantycznej dziewczynce.
Odpisz
8 marca 2019, 18:52
A czy przypadkiem mur Maria w AoT nie miał 50 metrów? A 5 metrów to miał średniej wielkości tytan?
Odpisz
8 marca 2019, 19:09
@Lacoste: Owszem. Możemy jednak założyć, że ta dziweczynka jest jeszcze mała i urośnie. Poza tym nie każdy wie tyle o Shingeki no Kyojin. (a przeciętny tytan miał coś między 5-15).
Odpisz
8 marca 2019, 18:39
Wygląda jak mur w Basingse
Odpisz
8 marca 2019, 17:57
Ja się dziwię, że nikt na jeja nie wpadł na pomysł, żeby zrobić podobnego mema z YNN.
Odpisz
8 marca 2019, 17:53
Zginiemy!!! A ja jeszcze nie powiedziałem mojemu psu że to on jest dobrym pieskiem D:
Odpisz
8 marca 2019, 17:42
Tytani!!!
Odpisz
8 marca 2019, 17:36
lubię wysokie
Odpisz
8 marca 2019, 17:09
Kawał bydla...
Odpisz
28 lutego 2019, 10:28
Pierwszy op najlepszym z AOT
Odpisz
28 lutego 2019, 10:33
drugi był lepszy
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 10:47
pierwszy op to klasyka, właśnie dzięki niemu zaczęłam oglądać AOT (czy jak tam kto woli SNK). Co do drugiego i trzeciego to również super im wyszły. Chyba najmniej podobał mi się czwarty op (pierwszy op 3 sezonu), całkowicie inny klimat niż poprzedniki
Odpisz
28 lutego 2019, 11:07
Opening 3 sezonu snk jest inny, ponieważ fabuła też diametralnie się zmieni. W nowym sezonie nie będzie wielu epickich bitew i prawie żadnej bitwy z tytanami. Będzie to raczej rozwiązanie zagadek, spraw politycznych i wielu tytanów w nim nie będzie, możemy to zauważyć już w pierwszej części 3 sezonu. Opening jest spokojniejszy bo sezon też jest spokojniejszy. Ale spokojnie - 2 część 3 sezonu będzie rozpoczynał Opening od linked horizon (autor poprzednich openingów i endingów, w tym end 3 sezonu)
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 11:40
Dla mnie ta zmiana jest dziwna, ale mam nadzieję, że jednak będzie jakaś walka czy coś. Obecnie sama nazwa traci na znaczeniu, bo było prawie brak tytanów, ta część 3 sezonu to był wielki plan ustawienia Historii na tronie. Mam też nadzieję na powrót starego klimatu w tej serii
Odpisz
28 lutego 2019, 14:41
@massesd: według mnie 3 opening jest najlepszy
Odpisz