Przyganiał kocioł garnkowi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Można, tylko trzeba wstawać rano
Angielskie śmieszki
Północne Węgry
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2019, 15:09
Popieram ich mimo wszystko. Płaskoziemcy chociaż swoimi teoriami nie są w stanie doprowadzić do zagłady ludzkości i nikomu nie szkodzą
Odpisz
1 marca 2019, 17:08
@Kacprrr: jeszcze nie
Odpisz
2 marca 2019, 16:29
@Kacprrr: dopóki nie wustrzelą kogoś z katapulty, żeby sprawdzić, czy nie wyleci poza krawędź ziemi
Odpisz
2 marca 2019, 17:30
@Dardanelle: taa, jak w Asterixie. Ale poleci śmiałek z ich kółeczka wzajemnej adoracji a nie żaden globowierca.
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2019, 19:47
@Kacprrr: był już koleś co sam skonstruował rakietę (Ameryka oczywiście) by udowodnić że Ziemia jest płaska i zobaczyć dysk z dużej wysokości. Doleciał na 500m I prawie się zabił roztrzaskując się o ziemię.
Odpisz
3 marca 2019, 19:08
@AurelionSol: i tak dobrze, że zamiast siedzieć na forach i spotkaniach bez celu, przynajmniej próbują udowodnić swoją rację.
Odpisz
3 marca 2019, 21:02
@Grzechoooo: tyle że to trzeba robić odpowiedzialnie. Chociaż... jakby się przez przypadek unicestwili w ten sposób to zrobili by przysługę ludzkości
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2019, 16:50
haha no bo wiecie w książce napisane jeste, że ziemia jest okrągła to chyba tak jest xdd jak można być tak głópim
Trochę szacunku, jak w coś wierzą, widocznie jest jakaś tego przyczyna.
Odpisz
13 lipca 2019, 01:27
@erykhim44: tak, jest tego przyczyna
Mianowicie są je**nymi idiotami
Odpisz
13 lipca 2019, 01:33
Chyba ty.
Dziękuję za cywilizowaną rozmowę.
Odpisz
13 lipca 2019, 01:35
@erykhim44: Nie wiem czemu miałbym mieć szacunek do teorii wziętej z głupiego żartu, na którą nie ma żadnych dowodów
Odpisz
13 lipca 2019, 14:58
Tak samo, jak nie tylko debile wierzyli w geocentryzm, tak nie tylko debile wierzyli (i wierzą) w płaską ziemię.
Jest do tego mnóstwo schizofrenicznych teorii, więc gdyby je grzecznie przestudiować, to by można było zmienić czasem zdanie.
Odpisz
30 czerwca 2021, 22:02
@erykhim44: fajny trol
Odpisz
28 lutego 2019, 15:20
Mniejsze zło~ Geralt o Płaskoziemcach
Odpisz
28 lutego 2019, 15:24
dobre opowiadanie
Odpisz
2 marca 2019, 16:14
"Gdybym miał wybierać pomiędzy złem większym i mniejszym, nie wybierałbym wcale."-także Geralt z Rivii
Odpisz
28 lutego 2019, 15:05
Pozwólcie im walczyć
Odpisz
28 lutego 2019, 15:00
Kiedy masz upośledzenie umysłowe ale tylko częściowo
Odpisz
28 lutego 2019, 14:55
i tak dobrze że nie łączą się w jedno gówno
Odpisz
28 lutego 2019, 14:54
Przyganiał kocioł garnkowi.
Odpisz