Usłyszałem głos i zmartwiłem się
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Dwa oblicza
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2018, 08:03
sweet
Odpisz
18 lutego 2018, 20:27
Lubię węże, sama mam 2. Chociaż, lepiej już żeby jakaś dziewczynka mu czytała, niż ciągnęła za ogon i męczyła :p
Odpisz
1 lipca 2013, 22:39
Jaki śliczny...
Jakoś ostatnio mam obsesję na punkcie węży...to wszystko przez te mangi.
Odpisz
2 lipca 2013, 07:25
@SockPuppet: Węże są naturalnie piękne :D
Odpisz
2 lipca 2013, 12:15
@shark2199: Są. I są wbrew pozorom naprawdę miłe w dotyku.
A manga swoją drogą.
Odpisz
2 lipca 2013, 12:41
@SockPuppet: No są miłe w dotyku, nie wiem czemu wszyscy ludzie uważają że węże, w ogóle gady są oślizgłe i obrzydliwe. Moja ciotka ma węża w domu, piękny jest.
Odpisz
2 lipca 2013, 13:36
@shark2199: Oo, to masz fajnie. Gady są przeurocze...
Odpisz
2 lipca 2013, 13:38
@SockPuppet: Jedyne co mogę zrobić to się zgodzić :D
Odpisz
2 lipca 2013, 14:34
@SockPuppet: Mój tato mi właśnie mówił, że węże nie są obślizgłe i ohydne w dotyku, tylko gładkie. :)
Odpisz
2 lipca 2013, 14:46
Są takie gładkie i milusie i dość miękkie.
Odpisz
3 lipca 2013, 00:31
@SockPuppet: Jeśli miałabym pewność, że mnie nie ugryzie, to mogłabym dotknąć.
Odpisz
3 lipca 2013, 11:59
Ja kilkakrotnie głaskałam wężyki i żaden mnie nie ugryzł. Papuga owszem, kolega z przedszkola owszem, wąż nie.
Odpisz
3 lipca 2013, 13:24
@SockPuppet: Ja nie miałam okazji nigdy.
Odpisz
3 lipca 2013, 15:26
Okazja się znajdzie...Prędzej czy później. Głaskanie węży jest fajniutkie.
Odpisz
3 lipca 2013, 23:01
@SockPuppet: Dobrze by było. :)
Odpisz
7 lipca 2013, 14:06
@shark2199: węże nie są oślizgłe, one są przecież suche.
Odpisz
7 lipca 2013, 17:33
@Sauron: Mówię że większość ludzi tak uważa, nie ja. Ja wiem że one są miłe w dotyku i suche. Wszystkie gady takie są. Fajne.
Odpisz
11 marca 2014, 16:51
@shark2199: ja zostane przy chomikach
Odpisz
7 lipca 2013, 17:51
Ja głaskałem tylko anakondę całkiem fajnie.
Odpisz
2 lipca 2013, 10:17
A co, wąż też zasługuje na trochę miłości :)
Odpisz
2 lipca 2013, 09:36
Eh.. już się tak bałem uf.. cóż za szczęście.. :)
Odpisz
2 lipca 2013, 06:58
jak się przestraszyłam!!! jak to dobrze że tylko czyta bajkę wężowi :)
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2013, 21:32
to straszne,skąd my ku*wa mamy dziecko?
Odpisz
1 lipca 2013, 21:15
level Australia :D
Odpisz
1 lipca 2013, 20:55
Z cyklu "Gdyby Voldemort mógł mieć dzieci"
Odpisz
1 lipca 2013, 20:22
No to dobrze, a już się bałem...
Odpisz