Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 września 2018, 08:03

sweet

Avatar MajaNocnaFuria

18 lutego 2018, 20:27

Lubię węże, sama mam 2. Chociaż, lepiej już żeby jakaś dziewczynka mu czytała, niż ciągnęła za ogon i męczyła :p

Avatar SockPuppet

1 lipca 2013, 22:39

Jaki śliczny...

Jakoś ostatnio mam obsesję na punkcie węży...to wszystko przez te mangi.

Avatar shark2199

2 lipca 2013, 07:25

@SockPuppet: Węże są naturalnie piękne :D

Avatar SockPuppet

2 lipca 2013, 12:15

@shark2199: Są. I są wbrew pozorom naprawdę miłe w dotyku.

A manga swoją drogą.

Avatar shark2199

2 lipca 2013, 12:41

@SockPuppet: No są miłe w dotyku, nie wiem czemu wszyscy ludzie uważają że węże, w ogóle gady są oślizgłe i obrzydliwe. Moja ciotka ma węża w domu, piękny jest.

Avatar SockPuppet

2 lipca 2013, 13:36

@shark2199: Oo, to masz fajnie. Gady są przeurocze...

Avatar shark2199

2 lipca 2013, 13:38

@SockPuppet: Jedyne co mogę zrobić to się zgodzić :D

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2013, 14:34

@SockPuppet: Mój tato mi właśnie mówił, że węże nie są obślizgłe i ohydne w dotyku, tylko gładkie. :)

Avatar SockPuppet

2 lipca 2013, 14:46

Są takie gładkie i milusie i dość miękkie.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2013, 00:31

@SockPuppet: Jeśli miałabym pewność, że mnie nie ugryzie, to mogłabym dotknąć.

Avatar SockPuppet

3 lipca 2013, 11:59

Ja kilkakrotnie głaskałam wężyki i żaden mnie nie ugryzł. Papuga owszem, kolega z przedszkola owszem, wąż nie.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2013, 13:24

@SockPuppet: Ja nie miałam okazji nigdy.

Avatar SockPuppet

3 lipca 2013, 15:26

Okazja się znajdzie...Prędzej czy później. Głaskanie węży jest fajniutkie.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2013, 23:01

@SockPuppet: Dobrze by było. :)

Avatar Sauron

7 lipca 2013, 14:06

@shark2199: węże nie są oślizgłe, one są przecież suche.

Avatar shark2199

7 lipca 2013, 17:33

@Sauron: Mówię że większość ludzi tak uważa, nie ja. Ja wiem że one są miłe w dotyku i suche. Wszystkie gady takie są. Fajne.

Avatar wiktor34

11 marca 2014, 16:51

@shark2199: ja zostane przy chomikach

Avatar DanateDMC

7 lipca 2013, 17:51

Ja głaskałem tylko anakondę całkiem fajnie.

Avatar Shauni

2 lipca 2013, 10:17

A co, wąż też zasługuje na trochę miłości :)

Avatar pawik22

2 lipca 2013, 09:36

Eh.. już się tak bałem uf.. cóż za szczęście.. :)

Avatar KlauDusSia666

2 lipca 2013, 06:58

jak się przestraszyłam!!! jak to dobrze że tylko czyta bajkę wężowi :)

Avatar Mirek01

Edytowano - 1 lipca 2013, 21:32

to straszne,skąd my ku*wa mamy dziecko?

Avatar PanKtos

1 lipca 2013, 21:15

level Australia :D

Avatar Sauron

1 lipca 2013, 20:55

Z cyklu "Gdyby Voldemort mógł mieć dzieci"

Avatar deltes

1 lipca 2013, 20:22

No to dobrze, a już się bałem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Dwa oblicza

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka