Zapomniałam jak się nazywa pewien utwór muzyczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Drewniany kominek
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2017, 19:16
Znam ten ból...
Odpisz
6 lipca 2013, 18:21
Może coś TSFH?
Odpisz
6 lipca 2013, 20:18
@mikulek04: Jak dobra muzyka to duże prawdopodobieństwo, że to Two Steps From Hell...
Odpisz
6 lipca 2013, 18:41
Spróbuj aplikacji SoundHound
Odpisz
6 lipca 2013, 15:35
wejdź w historia przeglądania...
Odpisz
6 lipca 2013, 13:55
-"Słyszałeś ten nowy utwór Skirllex'a?"
-"Ten z rytmem BrZdy bRdzY WzdY bzU ?"
-"Tak, dokładnie ten"
:D
Odpisz
6 lipca 2013, 13:44
Apocalyptica ?
Odpisz
6 lipca 2013, 13:02
Może to 4' 33"?
Odpisz
6 lipca 2013, 12:47
No to wpisz rytm np. bum bum bum wub wub bum trzask...
Odpisz
6 lipca 2013, 12:40
Albo hymn Hiszpani.
Odpisz
6 lipca 2013, 12:15
a może to :Man On The Run zespołu Dash Berlin??? o.O
Odpisz