Zapomniałam jak się nazywa pewien utwór muzyczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Młodzi gniewni
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2017, 19:16
Znam ten ból...
Odpisz
6 lipca 2013, 18:21
Może coś TSFH?
Odpisz
6 lipca 2013, 20:18
@mikulek04: Jak dobra muzyka to duże prawdopodobieństwo, że to Two Steps From Hell...
Odpisz
6 lipca 2013, 18:41
Spróbuj aplikacji SoundHound
Odpisz
6 lipca 2013, 15:35
wejdź w historia przeglądania...
Odpisz
6 lipca 2013, 13:55
-"Słyszałeś ten nowy utwór Skirllex'a?"
-"Ten z rytmem BrZdy bRdzY WzdY bzU ?"
-"Tak, dokładnie ten"
:D
Odpisz
6 lipca 2013, 13:44
Apocalyptica ?
Odpisz
6 lipca 2013, 13:02
Może to 4' 33"?
Odpisz
6 lipca 2013, 12:47
No to wpisz rytm np. bum bum bum wub wub bum trzask...
Odpisz
6 lipca 2013, 12:40
Albo hymn Hiszpani.
Odpisz
6 lipca 2013, 12:15
a może to :Man On The Run zespołu Dash Berlin??? o.O
Odpisz