Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2020, 12:00
Sebastian
Odpisz
1 lipca 2013, 18:55
Sebastian Kuroshitsuji?
Odpisz
1 lipca 2013, 19:01
@Shauni: Ale Sebastian nie nosi muszki, a krawat :D
Odpisz
21 września 2017, 23:53
@Shauni: Witaj! Jestem podróżnikiem w czasie!
Odpisz
11 grudnia 2018, 22:10
Ja również
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:32
Sebastian! Moja herbata!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 00:04
@Civril: Mało ludzi to zrozumie 😀
Odpisz
1 lipca 2013, 20:58
Ten kot to demon ;_;
Odpisz
1 lipca 2013, 23:11
@Sauron: Prosto z mordoru ;)
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:31
@Sauron: To piekielnie dobry kamerdyner.
Odpisz
1 lipca 2013, 18:20
Coś zapomniałem się zaśmiać...
Odpisz
8 lutego 2014, 18:36
@oguras: Ale zaśmiał mnie twój komentarz :P
Odpisz
1 lipca 2013, 19:37
Czy tylko mnie zastanawiają jego czerwone oczy ?!
Odpisz
1 lipca 2013, 19:38
@deltes: tzw. photoshop? .-.
Odpisz
1 lipca 2013, 20:11
@Griszka: A po ch*** ? xD
Odpisz
2 lipca 2013, 03:58
@deltes: bo Sebastian.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2013, 13:42
@mikulek04: Sebastianka się czepili ;_;
Odpisz
8 lutego 2014, 18:35
@deltes: ANGRY HEROBRINE w ciele kota!
Odpisz
1 lipca 2013, 21:16
Kto ze strony wcześniej?
Odpisz
2 lipca 2013, 10:57
hahahhahah miało być " kot ze strony wcześniej? " :)
Odpisz
2 lipca 2013, 03:57
Zrąbaliście ;_;
W oryginale było "Yes, my lord.", kwestia Seby z kuroshitsuji ._.
Odpisz
1 lipca 2013, 22:27
behemot!
Odpisz
1 lipca 2013, 20:52
-Janie!
-Tak hrabio?
-Przygotuj najlepszy dywan, mam ochotę wykszutusić kłaczek
Odpisz
1 lipca 2013, 20:34
Wygląda jak Belzi
Odpisz
1 lipca 2013, 19:33
Jakiś taki najarany.
Odpisz
1 lipca 2013, 19:06
uspokujcie sie z tymi kotami
Odpisz
1 lipca 2013, 19:18
@timeofhonor: A co? Jest dobre zdjęcie i podpis.
Odpisz