Co sądzicie o tym pomyśle?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Drewniany kominek
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2021, 21:23
@Konto usunięte: Teraz dosłownie odszedł
Odpisz
2 marca 2019, 17:24
Po co? Ehh, żeby był lepszą postacią niż żałosna Jolasia.....
Odpisz
2 marca 2019, 17:51
Bo Kotys odchodzi z serialu, a ci z Polsatu chcą, aby była jakaś menda
Odpisz
2 marca 2019, 18:04
Wow, o tym nie wiedziałem.
Odpisz
2 marca 2019, 18:06
Omhlette Info
Odpisz
2 marca 2019, 18:13
Ale jak to, Rysiek ma dość Mariana łysej pierdoły?
Odpisz
2 marca 2019, 20:14
Jest chory.
Odpisz
2 marca 2019, 20:21
Na co?
Odpisz
2 marca 2019, 21:21
na starosc
Odpisz
10 marca 2019, 12:02
Odpisz
11 marca 2019, 22:49
Ten serial bez pazdziocha Mariana to jak Avengers bez Iron Mana.Poza tym kiedyś Ferdek zawsze miał pomysła,Walduś miał zajebisty smiech i tą głupkowatą radoche wypisaną na twarzy.Pzrgody nie ograniczaly sie tylko do picia alkoholu.Teraz zrobiła sie jakś taka atmosfera brazylijskiej telenoweli a kiedyś to był taki swojski serial.Szkoda
Odpisz
11 marca 2019, 23:04
@marianosk8: ironman ssie
Odpisz
10 marca 2019, 22:01
Według mnie ten serial powinien się już skończyć. Wszyscy aktorzy są już starzy i coraz to więcej będą wymieniać. Bez Paździocha to już nie to samo
Odpisz
10 marca 2019, 12:26
Podobno ma mieć na imię Janusz.
Nie żartuje.
Odpisz
10 marca 2019, 16:23
@RobsonPlay: Ma na imię Janusz Marian Paździoch
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2019, 15:29
Mmm... Mega Chichot się przypomina.
Odpisz
10 marca 2019, 14:48
Ten serial to już nie jest to samo co kiedyś, Ferdynand z człowieka który chciał zarobić a się nie narobić, stał się zrzędą któremu wszystko przeszkadza, Halinka nie używa już swojej kultowej wypowiedzi "W pośredniaku byłeś?" a zamiast niej na zjawisko niecodzienne mówi " W robocie to mi nikt nie uwierzy jak im to opowiem", Serial generalnie stracił bardzo dużo ze swojej śmieszności, wystarczy porównać starsze a chociażby ten tegoroczny odcinek, A pana Paździocha będzie coraz mniej aż go w ogóle nie będzie i dlatego wprowadzili nową postać która ma go zastąpić
Odpisz
10 marca 2019, 13:35
Ten serial jest jak Moda na sukces, tylko że tu jest wiocha
Odpisz
10 marca 2019, 13:33
Jolasia i Nowy
Odpisz
10 marca 2019, 13:18
Serial skończył się z odejściem Okila Khamidowa
Change my mind
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2019, 13:00
Odynie, jak ja nie lubię tego serialu
Odpisz
10 marca 2019, 12:05
jeśli nie będzie drugą jolasią to w porządku
Odpisz
2 marca 2019, 18:58
Pożyjemy zobaczymy.
Jeśli to coś będzie lepsze od Jolasi, to uznam to za coś kanonicznego
Odpisz
2 marca 2019, 17:13
Wygląda jak była gwiazda discopolo, teraz mająca salon z dywanami
Odpisz
2 marca 2019, 17:51
@BudowniczyMakaronu: zbuduj mi makaron
Odpisz
2 marca 2019, 17:38
przypomniały mi sie te wszystkie mamy z san andreas
Odpisz
2 marca 2019, 17:18
Oby był to większy wypał niż Jolasia
Odpisz