Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar igor444

9 marca 2019, 01:55

Ale tak na serio PETA zabija zwierzęta ?

Avatar snajpercat

9 marca 2019, 23:29

@igor444: podobno specjalnie mordowali psy a nawet jeśli nie do nie pomagają zwierzętą

Avatar igor444

11 marca 2019, 15:44

@snajpercat: na czym polega specjalny mord na psach ?

Avatar snajpercat

Edytowano - 12 marca 2019, 19:17

@igor444: dokładnie nie wiem ale PODOBNO zabili psa o imieniu maja peta zwabiła psa do vana przy pomocy ciastek i otruli go. Jest strona o nazwie peta kills animals i tam masz ich wyczyny

Avatar igor444

14 marca 2019, 08:49

@snajpercat: widziałem, ale trudno uwierzyć w fundacje pomagającą zwierzętom która zabija zwierzęta.

Avatar snajpercat

14 marca 2019, 14:23

@igor444: wiem dla tego mówie podobno ale nawet jeśli by ich nie zabijali to ich akcje są do dupy
zrobili kilka parodii gier nintendo
dwie parodie pokemon jedna miała skrzynki z nagraniami rannych krów czy coś
dwie mario bros w jednej grasz jako kurczak przeciwko kfc a w drugiej zapi***alasz oskurowanym tanuki za mario z twoją skóra...
i jeszcze cooking mama w której robisz je**nego indyka choć z tego co wiem w cooking mama takiego czegoś nie było

+chyba najbardziej poje**na akcja PETA... ''skoro nie zjadłbyś psa, to dlaczego jesz owce?'' i zrobili SZTUCZNEGO psa na sztucznym grillu obsypanego sztucznymi warzywami

ku*wa mać...

Avatar igor444

14 marca 2019, 16:02

komentarz obrazkowy

Avatar M_ateo_1

11 stycznia 2020, 03:34

@snajpercat: ja bym spróbował psa :_

Avatar snajpercat

11 stycznia 2020, 03:38

@M_ateo_1: zapłacę ci jak zjesz pieseła

Avatar M_ateo_1

11 stycznia 2020, 03:43

@snajpercat: nie trzeba, nie czuję jakiś oporów przed zjedzeniem psa, mięso to mięso, będzie się w smaku różnić i to mnie ciekawi jak smakować będzie, tak samo bym spróbował ludzkiego mięsa, albo kociego albo wstaw cokolwiek co nie jest jako żywe obrzydliwe

Avatar Spider007

19 lutego 2021, 23:16

@snajpercat: sam komunikat mnie przeraził.

Avatar Jestem_fajny

3 maja 2023, 18:02

@snajpercat: Chińczycy:

Avatar Jasnowidz

3 marca 2019, 10:15

Dlaczego oni się z tego śmieją

Avatar igor444

3 marca 2019, 11:49

Avatar Yasu_Tori

3 marca 2019, 16:18

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2019, 16:18

Avatar ChickenEatsRainbows

8 marca 2019, 19:06

@Jasnowidz: no niby chyba nie, że się śmieją, ale powiedzieli, że steve irwin to nie jest żaden bohater, gdyż niby tam drażnił tą płaszczkę i inne zwierzęta, gdy oni raczej zamiast pomagać zwierzętom to nic nie robią jeśli chodzi o dręczenie zwierząt

Avatar MinRyuuk

8 marca 2019, 19:07

@Jasnowidz: Nie tyle śmieją co odwracają kota ogonem i mówią o nim najgorsze możliwe rzeczy, bo wychowywał nasze pokolenia wiedzą o zwierzętach i łamał ich prawa i wprowadzał zagładę w ich życiu, by na chwilkę je złapać i pokazać ludziom. Ogólnie się pienią, że zwierzęta ruszał i chyba są wielce szczęśliwi, że to właśnie "natura i zwierzęta się z nim rozprawiły". Tak mi się przynajmniej wydaje, że o to chodziło. A jak nie to nie bijcie

Avatar
Meme_guy

8 marca 2019, 20:02

@MinRyuuk: To był ten z animal planet?

Avatar MinRyuuk

8 marca 2019, 20:19

tak. Właśnie ten. Został zabity przez płaszczkę podczas kręcenia odcinka o nich. Albo dostał kolcem jadowym albo dźgnęła go w serce czy tam jego okolice. Nie pamiętam dokładnie

Avatar Tobix

8 marca 2019, 20:41

@MinRyuuk: właściwie to to i to przeżyłby ale zapomnieli odpowiednie antidotum

Avatar
Meme_guy

8 marca 2019, 21:58

@MinRyuuk: On pokazywał m.in. węże o ile dobrze pamiętam, tak? Zachowanie PETA niewyobrażalne. Pluję na nich

Avatar MinRyuuk

9 marca 2019, 01:08

@Tobix: Dzięki. Akurat tego ostatniego nie wiedziałam

Avatar Spider007

19 lutego 2021, 23:18

@MinRyuuk: oglądałem film na Discovery, że gość zebrał jad od płaszczki. Na szczęście go nie skrzywdziła

Avatar MinRyuuk

20 lutego 2021, 10:07

@Spider007: on ogólnie często pobierał jady od węży, czy niebezpiecznych, jadowitych zwierząt i mówił do jakich rzeczy są wykorzystywane (wiadomo. Głównie antidotum, ale nie tylko). Ta jedna płaszczka może i mu krzywdy nie zrobiła, bo Irwin zwykle był bardzo ostrożny i dobrze wiedział co robi, ale nie zmienia to faktu, że właśnie przez to zwierzę niestety odszedł

Avatar delta232

8 marca 2019, 22:41

a to buraki

ps
nwm o co chodzi :D

Avatar Hejter_

3 marca 2019, 09:49

www,petakillsanimals,com

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Nigdy na to nie wpadną

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka