Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2013, 08:40
Wygląda dokładnie jak mój kot... dziwne xD
Odpisz
4 lipca 2013, 20:14
nie powiedział żaden polak nigdy
Odpisz
4 lipca 2013, 20:20
@grochuwa: mój tata tak mówi bijacz !
Odpisz
4 lipca 2013, 20:35
@jacek1s: Twój tata jest polką ;-;
Odpisz
4 lipca 2013, 20:36
no
Odpisz
5 lipca 2013, 08:58
nie, kanapką
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2013, 00:17
czy ktos moze mi przypomniec jak sie nazywala ta dziewczyna ktora sie uwwazala za "piekna" ??? Przypomne ze nie umie rozroznic Naruto <3 od Pokemonow ????
Odpisz
2 lipca 2013, 07:41
jest kot jest główna .-.
Odpisz