Nie oceniaj książki po okładce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Mnie wolno
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nwm co ze mną nie tak
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2019, 14:45
Tak widzę tych wszystkich książkowych pseudointeligencików, którzy myślą, że fakt czytania książek czyni ich ultrawykształconymi ludźmi.
Odpisz
8 marca, 09:33
@Preston1996: em actually 🤓
istnieje korelacja między czytaniem i inteligencją
tylko ludzie źle to rozumieją to jest jednostronna implikacja
jesteś inteligenty raczej czasami coś czytasz
ale to nie znaczy że jak czytasz to jesteś inteligenty
Odpisz
3 marca 2019, 17:49
Manuelo!
Odpisz
3 marca 2019, 17:53
@Jasnowidz: Ricko!
Odpisz
3 marca 2019, 18:09
@Mejzurian: Kowalski
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2019, 18:09
@qqwe22: Skipper
Odpisz
3 marca 2019, 18:16
@Mimikkyu: Szeregowy
Odpisz
6 marca 2019, 10:14
@seba27113: mama?
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2019, 16:45
Shrek!
Odpisz
6 marca 2019, 16:50
@Majnix: Kudłaty
Odpisz
6 marca 2019, 18:09
@seba27113: I ja!
Odpisz
6 marca 2019, 19:00
@PiotrZ21: SpongeBob!
Odpisz
7 marca 2019, 16:43
@RK_49: ED
Odpisz
7 marca 2019, 18:33
@seba27113: Ziemniak!
Odpisz
4 stycznia 2020, 00:33
@siasio37: osioł!
Odpisz
29 czerwca 2020, 23:11
@MsCrazyAlex: i KOT w BUTACH!
Odpisz
8 marca, 09:31
@Sebzer: i ja
Odpisz
3 marca 2019, 18:16
Społeczność Demotywatorów w skrócie
Odpisz
3 marca 2019, 19:47
@seba27113: Czyli stare pierdziele, które na wszystko narzekają.
Odpisz
3 marca 2019, 22:31
I czczciele kotów
Odpisz
29 czerwca 2020, 23:13
@seba27113: seba masz psa na avatarze weź się nie czepiaj czicieli kottów xd
Odpisz
30 lipca 2020, 12:12
@Sebzer: Mam psa tylko dlatego że znalazłem losowy gif na gamebanana, a nie dlatego że jestem czcicielem psów.
Odpisz
6 marca 2019, 08:54
Normalnie. Nie można podchodzić do filozofii tylko z perspektywy racjonalizmu ani tym bardziej widzenia wyłącznie pierwotnego.
Odpisz
6 marca 2019, 09:22
@Krzyniu: Hmm
Odpisz
6 marca 2019, 08:13
related
Odpisz
3 marca 2019, 17:41
Ja często czytam różne książki na telefonie bo łatwiej nosić i mogę w nocy czytać bez lampki
Odpisz
6 marca 2019, 08:09
@Yoda_MLG: Ja nie potrafię czytać na telefonie, strasznie mnie to drażni i nie potrafię się skupić
Odpisz
3 marca 2019, 17:28
Tak to pewnie wygląda kiedy przeglądam Wikipedię na telefonie a babcia oglądająca "Na Wspólnej" mówi żebym odłożył to badziewie
Odpisz