A Ty jak znosisz porażki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Drewniany kominek
To musiało być męczące
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2021, 11:31
trzeci panel
Odpisz
15 marca 2019, 01:47
"Powiedzenie drużynie że dobrze się spisali
Ale przeciwnik był lepszy ": *załamanie między wymiarowe*
Odpisz
14 marca 2019, 15:11
3 ostatnie to kwintesencja gry w Warface -_-
Odpisz
14 marca 2019, 14:35
W tf dostałam bana, bo jakiś dzieciak mnie reportował
Odpisz
14 marca 2019, 13:11
Za każdym razem jak grałem w pubga to jak ktoś mnie zabijał reportowałem go za nekanie.
Odpisz
14 marca 2019, 10:10
Zawsze wyzywam swoją drużynę po przegranej, o ile gram z dobrymi znajomymi. Już dawno im wytłumaczyłem że to tylko satyra.
Odpisz
14 marca 2019, 10:08
#Don'tBeToxic
Odpisz
4 marca 2019, 20:34
Kiedyś w trakcie kilkudniowego maratonu, już tak nie ogarniałem że wyzywałem przeciwników że przez nich przegrywamy i żeby grali gorzej czy coś.
Odpisz
4 marca 2019, 08:12
Ja teamkilluje
Ale rzadko
Odpisz
4 marca 2019, 09:42
@XDoge: Raz, aby zastrzelić przeciwnika zastrzeliłem dwóch swoich.
Odpisz
4 marca 2019, 09:49
@XDoge: Ah , to ja teamkilluje teamkillerów.
Odpisz
4 marca 2019, 12:02
@assassin11: Ja staram się nie ale jak widzę że jakiś debil jest to poświęcił rundę żeby kogoś próbować zabić to w niego strzelam
PS gra R6siege
Odpisz
4 marca 2019, 10:46
Widzę, że mem się przyjął. W niedalekiej przyszłości pojawi się więcej tego typu obrazków.ツ
Odpisz
4 marca 2019, 10:26
LoL tak bardzo
Odpisz