Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar venomman

10 marca 2019, 21:14

Higienista podał mi przepis na (podobno) wyku*wisty napój wyskokowy.

Składniki:
-Jak najtańsze wino
-H2O
-Czysta wódka
-Źródło ognia

Przygotowanie:
Wino rozcieńczamy w wodzie, następnie podgrzewamy i dodajemy wódkę. Podobno jeden kubek wystarczy, żeby cały legion rzymski rozje**ć.

Avatar Koteczek_21

12 sierpnia 2019, 22:53

@venomman: Ty chyba nie słyszałeś o Kociołku Panoramixa.

Avatar Ostatni_Imperator

10 marca 2019, 13:38

Czy tylko ja uważam, ze magiczny napój z Asterixa i Obelixa to to samo, co sok z gumijagód?

Oba napoje dawały niezłego kopa

Avatar assassin11

4 marca 2019, 09:45

Zaiste magiczny , ale potem wzrok słabnie i... no wiecie , budzicie się w innym wymiarze z ogromnym bólem głowy.

Avatar allduckslikewater

4 marca 2019, 10:42

@assassin11: Zazwyczaj na wozie, z 3 innymi więźniami, jadąc na własną egzekucję.

Avatar assassin11

4 marca 2019, 10:44

@allduckslikewater: A potem jeszcze smok przerywa i miszczy mały fort.

Avatar Polalak

Edytowano - 9 marca 2019, 23:37

@assassin11: Następnie uciekasz przez podzemia zamku miasta egzekucji do zwykłej wiochy.

Avatar Dosek

10 marca 2019, 08:42

@Polalak: komentarz lepszy od mema

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2019, 06:53

Dajcie mi spokój, ja to chlałem wczoraj... Ło matko, moja głowa... Ale coś wam powiem - whisky Golden Loch z bimbrem w proporcji 4:1 + cola to zaje*isty drin, warto spróbować. Tylko, w przeciwieństwie do mnie, nie popijajcie nim wódy...

Avatar
ddawdad

4 marca 2019, 09:44

Alkohol to szajs.

Avatar WebsTer230

4 marca 2019, 10:37

ku*wa gdańsk

Avatar dawcaAiDS

4 marca 2019, 10:45

no właśnie, są lepsze narkotyki

Avatar GrazZ

4 marca 2019, 11:25

Avatar dawcaAiDS

4 marca 2019, 13:25

@GrazZ: polecam dxm

Avatar GrazZ

4 marca 2019, 13:30

@dawcaAiDS: a-pvp też całkiem spoko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rosyn
Dodane przez: rosyn

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka