Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Itaczke

11 marca 2019, 21:11

Jak sprzątałam swój pokój to znalazłam 11 butelek wody niedopitej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar sano110

14 marca 2019, 11:30

@Itaczke: oboże, prawda wyszła na jaw, ale to gejowe

Avatar
kroganin

16 marca 2019, 13:15

@Mr_Quicky: Parująca woda idzie do chmur, a wylana do kibla do oczyszczalni, więc nie marnujemy wody, a pieniądze.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2019, 21:30

Ja tam na biurku mam 8 kubków

Avatar sano110

12 marca 2019, 00:58

udowodnij

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2019, 18:05

@sano110: nie mam jak bo pozabierał je mój tata :(

Avatar sano110

13 marca 2019, 12:24

przykro mi :((

Avatar makino20

12 marca 2019, 07:14

Ja tak mam ze szklankami

Avatar stepson

11 marca 2019, 22:47

Kupowanie wody w butelce to głupota. No chyba że gazowanej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar CytrynOfSky

12 marca 2019, 20:56

@stepson: firmy takie jak : żywiec zdrój, cisowianka, muszynianka nie pozwoliłyby na to, gdyż wody te nie zdałyby norm ustalonych

Avatar stepson

12 marca 2019, 21:17

@CytrynOfSky: Zdałyby, ponieważ w praktyce różnice są minimalne.

Avatar Ashley12c

11 marca 2019, 22:28

Mi mama zawsze wylewa za okno niedopite butelki wody z mojego pokoju. Ewentualnie dolewa kwiatkom.

Avatar
bylojuz12

4 marca 2019, 23:07

Oł dat asses

Avatar Andrzeju

4 marca 2019, 22:12

Zawsze moj brat się wkurza, że nie dopijam wody i otwieram nową. Ale co ja poradzę że lubię bąbelki a nie wygazowaną resztkę.

Avatar
iqhawe

4 marca 2019, 21:52

Ja dosłownie w tym momencie

Avatar Tymek590

4 marca 2019, 21:36

#rel

Avatar didujakaskemm

Edytowano - 4 marca 2019, 21:32

Mam właśnie w pokoju 5 niedopitych butelek wody gazowanej smakowej (mmm pyszniutka, polecam 👌) i ten obrazek przypomniał mi żeby przynieść sobie nową

Avatar juzi46

4 marca 2019, 21:32

Ta laska nie poczuła że ma ciężar dwóch rąk na jej booszladkach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nieuczciwa ocena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To będzie bolało

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka