Ty też nie wykańczasz napojów?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2019, 21:11
Jak sprzątałam swój pokój to znalazłam 11 butelek wody niedopitej
Odpisz
11 marca 2019, 21:32
@Itaczke: Kto was tak źle wychował? Marnujecie wode i robicie syf w pokoju
Odpisz
12 marca 2019, 15:40
@Mr_Quicky: wiem, mama zawsze się na mnie o to drze, ale posprzątałam to i mogę ci zapewnić że teraz w pokoju nie mam więcej niż z 2 butelki
Odpisz
13 marca 2019, 12:24
@Itaczke: Itaczke, jesteś kobietą? :0
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2019, 13:43
@sano110: o nie, prawda wyszła na jaw :O to nie tak miało być
Odpisz
13 marca 2019, 20:23
@Itaczke: Oboże, zostałam oszukana :0
Odpisz
13 marca 2019, 20:37
@sano110: Siusiake, to nie tak myślisz! :C
Odpisz
13 marca 2019, 23:18
@Itaczke: :(((
Odpisz
14 marca 2019, 06:52
@sano110: czyli ty również jesteś kobietą? :00
Odpisz
14 marca 2019, 11:30
@Itaczke: oboże, prawda wyszła na jaw, ale to gejowe
Odpisz
16 marca 2019, 13:15
@Mr_Quicky: Parująca woda idzie do chmur, a wylana do kibla do oczyszczalni, więc nie marnujemy wody, a pieniądze.
Odpisz
11 marca 2019, 21:30
Ja tam na biurku mam 8 kubków
Odpisz
12 marca 2019, 00:58
udowodnij
Odpisz
12 marca 2019, 18:05
@sano110: nie mam jak bo pozabierał je mój tata :(
Odpisz
13 marca 2019, 12:24
przykro mi :((
Odpisz
12 marca 2019, 07:14
Ja tak mam ze szklankami
Odpisz
11 marca 2019, 22:47
Kupowanie wody w butelce to głupota. No chyba że gazowanej.
Odpisz
11 marca 2019, 22:54
@stepson: kranuwa najlepsza he he
Odpisz
12 marca 2019, 01:04
@stepson: Je**ć gazowaną, jak można pić to gówno.
Odpisz
12 marca 2019, 07:53
@ToFFeXPL: Nie obchodzi mnie kto co pije, ale woda niegazowana z butelki to jełopstwo. Pijesz dokładnie to samo co z kranu, tyle że płacisz za gównianą plastikową butelkę.
Odpisz
12 marca 2019, 18:41
@stepson: woda MINERALNA. Czyli z minerałami. Jakoś mi się nie wydaje zeby kranowa miala mineraly. Poza tym nalej sobie szklankę kranowy i szklankę butlelkowanej. Kranówa po 1 dniu bedzie niesmaczna, a w butelkowanej nie dużo się zmieni.
Odpisz
12 marca 2019, 18:44
@CytrynOfSky: Autosugestia. Często firmy sprzedające wodę MINERALNĄ rozlewają do butelek kranówę bo tanio.
Odpisz
12 marca 2019, 20:56
@stepson: firmy takie jak : żywiec zdrój, cisowianka, muszynianka nie pozwoliłyby na to, gdyż wody te nie zdałyby norm ustalonych
Odpisz
12 marca 2019, 21:17
@CytrynOfSky: Zdałyby, ponieważ w praktyce różnice są minimalne.
Odpisz
11 marca 2019, 22:28
Mi mama zawsze wylewa za okno niedopite butelki wody z mojego pokoju. Ewentualnie dolewa kwiatkom.
Odpisz
4 marca 2019, 23:07
Oł dat asses
Odpisz
4 marca 2019, 22:12
Zawsze moj brat się wkurza, że nie dopijam wody i otwieram nową. Ale co ja poradzę że lubię bąbelki a nie wygazowaną resztkę.
Odpisz
4 marca 2019, 21:52
Ja dosłownie w tym momencie
Odpisz
4 marca 2019, 21:36
#rel
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2019, 21:32
Mam właśnie w pokoju 5 niedopitych butelek wody gazowanej smakowej (mmm pyszniutka, polecam 👌) i ten obrazek przypomniał mi żeby przynieść sobie nową
Odpisz
4 marca 2019, 21:32
Ta laska nie poczuła że ma ciężar dwóch rąk na jej booszladkach
Odpisz