Jak się nie ma, co się lubi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2017, 15:21
to się lubi tych, co to mają
Odpisz
8 września 2017, 07:39
...to się stoi z boku
Odpisz
5 kwietnia 2016, 07:47
...to trzeba to kupić.
Odpisz
4 kwietnia 2015, 13:05
To się lubi co sie ma:)
Odpisz
3 lipca 2013, 21:09
to się lubi to co ma
Odpisz
3 lipca 2013, 17:10
to się lubi co się ma
Odpisz
3 lipca 2013, 16:56
... to się kradnie co popadnie
-motto cygana
Odpisz
3 lipca 2013, 16:11
... to się nie lubi tych co mają ''
Odpisz