Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2019, 22:40
Jak w swoich czasach mawiał Pan Śmietanka: Noktowizor
Odpisz
6 marca 2019, 09:40
?
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2019, 09:43
@DAVJD: Jak wciszniesz F3 to masz wyświelone osi X Y i Z, takie do określenia lokalizacji, wygląda to nieco jak ekran Ironmana
Odpisz
6 marca 2019, 09:45
nawet kartę graficzną
Odpisz
6 marca 2019, 16:14
@DAVJD:
Odpisz
13 marca 2019, 08:52
@jacekpoz: debug-PIE
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:04
@jacekpoz: 5000 fps
Odpisz
12 marca 2019, 20:46
Spróbuj alt + f4
Odpisz
12 marca 2019, 18:27
Kiedyś można było dzięki temu zobaczyć id mobów. łatwo było znaleźć jakiś spawner czy jaskinię,
Odpisz
6 marca 2019, 09:41
Nie działa mi to nie wiem czemu
Odpisz
6 marca 2019, 09:44
@Jasnowidz: Jeżeli jesteś na laptopie to prawdopodobnie FN+F3
Odpisz
6 marca 2019, 09:49
@Patrgos: przecież fn to klawisz funkcyjny który pod fx ma odpowiednie znaczki
Np. Przyciemnianie ekranu, wyciszenie laptopa
F3 powinno działać, ew. Kliknij numlock
Odpisz
6 marca 2019, 09:54
To zależy, jest skrót który podmienia, tak że jeżeli pod F3 masz podjaśnienie to podjaśnia bez wciskania klawisza funkcyjnego
Odpisz
6 marca 2019, 10:36
@Jasnowidz: a jakiego masz minecrafta? Bo windows edition tego nie posiada
Odpisz
6 marca 2019, 16:11
Na laptopie mojej siostry jest na odwrót właśnie. Żeby wywołać funkcje klawisza F3 na przykład, trzeba przycisnąć FN. Zmiana jasności ekranu inne bajery działają bez wciśniętego FN.
Odpisz
6 marca 2019, 18:17
to bez sensu
Na zwykłej klawiaturze fn to klawisz FUNKCYJNY czyli taki który wywołuje funkcje
No cóż, zdarzają się też klawiatury które może mają inne ustawienia
Odpisz
6 marca 2019, 18:49
w każdej chwili można to zmienić w ustawieniach na laptopie o ile się nie mylę
Odpisz
7 marca 2019, 09:21
@stalamed: ja takich ustawień nie miałem, ew grzebanie w systemie
Odpisz
7 marca 2019, 09:27
kilka razy udało mi się to zmienić na starym laptopiw rylko nie pamiętam jak nazywa się ta opcja i gdzie jej szukać
Odpisz
12 marca 2019, 16:07
@stalamed: trzeba wcisnąć alt+F4 wtedy sie wyswietla wszystko
Odpisz
12 marca 2019, 16:14
@Tomekkolega: hehe ale beqa omfg
Odpisz
12 marca 2019, 17:17
@Tomekkolega: ale jesteś zabawny bo alt f4 haha
Uśmiałem się do łez
Pozdrawiam z rodzinka z radomia
Odpisz
6 marca 2019, 15:13
f3 + b i wygrasz wszystkie skywarsy z samym łukiem
Odpisz
6 marca 2019, 10:54
A jak naciśniesz F3 kucając, to masz jakieś ku*wa wykresy
Odpisz