Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2018, 17:20

pora umierać

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2017, 18:01

To były czasy...

Avatar Natashuzi659

28 maja 2014, 22:37

Ahaaha, pamiętam <3 ^^

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2013, 20:29

Łezka się w oku kręci...

Avatar Pottermanka

5 lipca 2013, 22:04

Ja tam wolalam ...Maraton Usmiechu (tak to sie nazywalo? :D) zanim zaczeli sprowadzac celebrytow ^^

Avatar pater256

5 lipca 2013, 21:24

Jedyny program warty oglądania

Avatar Sakitta

5 lipca 2013, 20:34

Ja tam zawsze śpiewałem: Śmiechu warte oglądania jest nie warte :) Był to fajny program przy którym szło się pośmiać.

Avatar Bulbasaur

5 lipca 2013, 18:00

Jeszcze mam w głowie piosenkę, która leciała na początek serialu :)

Avatar Paulius

5 lipca 2013, 20:26

@Bulbasaur: "Życie dziełem jest przypadków. Ze skłonnością do upadków. I szukania swego szczęścia w pechu"

Avatar piotrek172

5 lipca 2013, 18:48

pamiętam jak to oglądałem przynajmniej było śmiechu mój tata zawsze przełanczał na inny program a ja mu niedawałem

Avatar jakubnowak98

5 lipca 2013, 18:48

Prawda, jak miałem z 7 lat to leciało, naprawdę śmieszne było.

Avatar Patryk933

5 lipca 2013, 17:52

Ja to w TV oglądałem

Avatar KatanW10

5 lipca 2013, 17:44

pamięta się to :) jeszcze była jedyneczka,hugo :)

Avatar MaxiorPL

5 lipca 2013, 16:06

O ile się nie mylę leciał na jedynce przed dobranocką ... To były czasy :P

Avatar bylejakbylegdzie

5 lipca 2013, 17:37

@MaxiorPL: to chyba było gdzieś o 19:30 czyli po dobranoce

Avatar ziomek2009

5 lipca 2013, 17:22

szkoda że tego nie puszczają już to było mega super ^^

Avatar Mateokl

5 lipca 2013, 17:09

Oh , najlepszy program ^_^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Hobby dla faceta

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka