Youtube z dzieciństwa, pamiętacie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2018, 17:20
pora umierać
Odpisz
16 marca 2017, 18:01
To były czasy...
Odpisz
28 maja 2014, 22:37
Ahaaha, pamiętam <3 ^^
Odpisz
12 lipca 2013, 20:29
Łezka się w oku kręci...
Odpisz
5 lipca 2013, 22:04
Ja tam wolalam ...Maraton Usmiechu (tak to sie nazywalo? :D) zanim zaczeli sprowadzac celebrytow ^^
Odpisz
5 lipca 2013, 21:24
Jedyny program warty oglądania
Odpisz
5 lipca 2013, 20:34
Ja tam zawsze śpiewałem: Śmiechu warte oglądania jest nie warte :) Był to fajny program przy którym szło się pośmiać.
Odpisz
5 lipca 2013, 18:00
Jeszcze mam w głowie piosenkę, która leciała na początek serialu :)
Odpisz
5 lipca 2013, 20:26
@Bulbasaur: "Życie dziełem jest przypadków. Ze skłonnością do upadków. I szukania swego szczęścia w pechu"
Odpisz
5 lipca 2013, 18:48
pamiętam jak to oglądałem przynajmniej było śmiechu mój tata zawsze przełanczał na inny program a ja mu niedawałem
Odpisz
5 lipca 2013, 18:48
Prawda, jak miałem z 7 lat to leciało, naprawdę śmieszne było.
Odpisz
5 lipca 2013, 17:52
Ja to w TV oglądałem
Odpisz
5 lipca 2013, 17:44
pamięta się to :) jeszcze była jedyneczka,hugo :)
Odpisz
5 lipca 2013, 16:06
O ile się nie mylę leciał na jedynce przed dobranocką ... To były czasy :P
Odpisz
5 lipca 2013, 17:37
@MaxiorPL: to chyba było gdzieś o 19:30 czyli po dobranoce
Odpisz
5 lipca 2013, 17:22
szkoda że tego nie puszczają już to było mega super ^^
Odpisz
5 lipca 2013, 17:09
Oh , najlepszy program ^_^
Odpisz