Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Młodzi gniewni
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2024, 21:34
Nie rozpędziłby się tak bo ma tylko 2 konie mocy
Odpisz
14 czerwca 2019, 10:42
Odpisz
12 marca 2019, 11:24
Było u Fanggottena kiedyś w odcinku o fanpage smutne filmiki
Odpisz
12 marca 2019, 12:13
pytanie za co wdółgłos? Wystarczy sprawdzić C:
Odpisz
12 marca 2019, 12:50
daj tytuł
Odpisz
12 marca 2019, 14:12
no ale nie było na jeja
Pomysł mógł być zaczerpnięty, czemu nie
Odpisz
12 marca 2019, 20:21
To nie był komentarz ,,było". Co prawda wyraz ten stanowi początek zdania, ale nie ma po nim kropki. Nie napisałem nic o kradzieży. Napisałem tylko że znajdowało się to na pewnym fanpejdżu. ,,Daj tytuł". Może jeszcze link? Zapomniałeś jak działa Google? Zakład że dostanę wdółgłosy za samo wytłumaczenie?
Odpisz
12 marca 2019, 21:27
Jezus ale napisałeś to tak jakby autor mema "ukradł" pomysł
Nie dziwie się ze Ciebie nie zrozumieli
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 22:09
,,To nie był komentarz ,,było". Co prawda wyraz ten stanowi początek zdania, ale nie ma po nim kropki."
~EleganckiPan, 12 marca 2019, 20:21:22
Odpisz
12 marca 2019, 23:00
"Było u fangottena"
Patrzcie, już ktoś miał taki pomysł
MEM jest słaby bo kradziony!1!!1!!!11
Odpisz
13 marca 2019, 06:23
Nie wierzę, że muszę to powtarzać. Przeczytałeś co napisałem?
Odpisz
13 marca 2019, 07:34
pytanie za co wdółgłos? Wystarczy sprawdzić C:
~ Elegancki Pan 12 marca 12:13:40
Odpisz
13 marca 2019, 11:34
napisałem tak bo uważałem że ⬇ oznaczają, że ktoś mi nie uwierzył
Odpisz
13 marca 2019, 11:36
nie, to może oznaczać ze zabrzmiałeś jakbyś mówił "było" przez co dostałeś czerwone
Jeszcze dużo musisz się nauczyć o polityce jeja młody padawanie
Odpisz
13 marca 2019, 11:38
owszem, jestem tu od niedawna
Odpisz
13 marca 2019, 13:37
widać
Odpisz
13 marca 2019, 14:24
wtf czemu ⬇ za stwierdzenie faktu
Odpisz
13 marca 2019, 14:42
bo na jeja brzmi to jak "było"
Odpisz
13 marca 2019, 15:48
ale za stwierdzenie że jestem tu od niedawna
Odpisz
12 marca 2019, 10:10
Za kazdym razem ta historia smieszy mnie coraz bardziej...
1. Kto normalny xapi***ala 200/h, jak wie, ze hamulce ma nie sprawne
2. Przy takiej predkosci to by zginela od obrazen wewnetrznych, kask uja by dal
3. A hamowanie silnikiem to co, pies?
Odpisz
12 marca 2019, 10:17
ale to jest historia miłosna dla gimbazy, polecam obejrzeć o tym u jarzębina poziomica vlog, ale sama historia jest tak głupia, że aż śmieszna
Odpisz
12 marca 2019, 11:39
@Yoda_MLG: Donyslilem sie, ze dla gimby, bo poziom glupoty wyje*alo poza skale.
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 15:51
Może 2t i wolał zginąć niż zatrzeć silnik?
Odpisz
12 marca 2019, 17:05
@Hulk10: ale miał wypadek czyli i tak motocykl do wymiany
Odpisz
12 marca 2019, 13:38
Bo to był Ryszard Kalisz, a nie jakaś ciamajda
Odpisz
12 marca 2019, 11:46
Wyglądają jakby mieli Pickelhauby.
Odpisz
12 marca 2019, 11:47
@stepson: ej 🖕
Odpisz
12 marca 2019, 11:35
Odpisz
12 marca 2019, 10:44
Zakończenie powinno brzmieć: przytulił ją zatrzymał motor a potem skoczył z mostu. To jedyne sensowne wyjaśnienie, dlaczego ona przeżyła a on umarł xD
Odpisz
6 marca 2019, 18:16
Ciekawe czy komuś ta historyjka na serio wydaje sie wzruszająca
Odpisz
6 marca 2019, 18:11
"Ważne, że Kubiceusz nie jedzie..."
Odpisz