Kocham zasypiać z myślą, że...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Znak czasów
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2019, 21:07
Nieaktualne
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 18:32
Może u mnie jest szkoła, ale pójście do szkoły na 9:50 i wyjście z niej o 13:30 też jest dobre :D
Odpisz
15 maja 2015, 21:51
jak dzisiaj :D
Odpisz
10 kwietnia 2015, 22:03
TAK!
Odpisz
4 lipca 2013, 18:57
Sęk w tym że mamy wakacje.
Odpisz
4 lipca 2013, 12:04
Ten niezręczny moment, gdy budzisz się o 6:00, a dopiero po 5 minutach uświadamiasz sobie, że to wakacje :3
Odpisz
4 lipca 2013, 11:55
Ja też.....Ja też :3
Odpisz
4 lipca 2013, 09:11
coś w tym jest
Odpisz
3 lipca 2013, 23:26
Tylko mi cały dzień mija jakby miał 5 godzin?
Odpisz
4 lipca 2013, 07:57
@oguras: Taa. Mi mija jakby miał czy.
Odpisz
3 lipca 2013, 22:36
dokładnie
Odpisz
3 lipca 2013, 20:10
i te fapanie co dzień... ;_; jak w bajce
Odpisz
3 lipca 2013, 21:11
@jacek1s: przeczytaj początek komentarza swojego, a później początki tych na górze :D
Odpisz
3 lipca 2013, 21:31
@bumbusiek: hehe dobre ziomuś pjona ;d
Odpisz
3 lipca 2013, 20:51
ja też uwielbiam to jak jutro jest poniedziałek a ja zasypiam to wymiotować mi się chce
Odpisz
3 lipca 2013, 20:47
ja też to lubię bo jak myślę o szkole to mam koszmary w których jestem w szkole
Odpisz
3 lipca 2013, 20:16
bo nie ma
Odpisz
3 lipca 2013, 20:10
To tak jak ja.
Odpisz