Najlepsze gry battle royale
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2019, 14:13
Fortnite z samego początku był dobrą grą. Lecz twórcy go zniszczyli.
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 14:40
@Gandalf12311: Tak, je**ć aktualizacje i nowe bronie i eventy i darmowe przedmioty.
Ta gra z każdym sezonem jest coraz lepsze
Odpisz
12 marca 2019, 14:41
@Gandalf12311: Ja zacząłem grać od połowy 3 sezonu, do tego momentu fortnite był super, teraz go faszerują zbędnymi rzeczami
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 14:42
@Mr_Quicky: Nowy content nigdy nie jest zbędny
Każda nowa broń jest świetna i odświeża styl gry
Odpisz
12 marca 2019, 14:55
@PanSowa12: Szczególnie 3 z kolei bezużyteczny rewolwer
Odpisz
12 marca 2019, 15:16
@Gandalf12311: spolecznosc tez nie najlepsza
Odpisz
12 marca 2019, 15:30
@klej12: no nie wiem natknęłam się może na 5 cheaterów
A dzieci nie stać na mikrofon.
Głównie spotykałam starszych graczy
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 15:35
@Gandalf12311: od początku był kiepską grą dla casuali
Odpisz
12 marca 2019, 15:44
@Patryczak22: Ja tam kocham wszystkie rewolwery nic nie poradzę
Zresztą w grze są tylko dwa
Odpisz
12 marca 2019, 16:17
@PanSowa12: chyba nie widziałeś sezonu 8
Odpisz
12 marca 2019, 16:25
@PanSowa12: Przez takich ludzi jak ty ludzie nienawidzą fortnite
Odpisz
12 marca 2019, 16:27
@klej12: Ja kiedy jeszcze grałem to tylko z ziomkami, wtedy nawet nie masz styczności z toksyczną społecznością.
Odpisz
12 marca 2019, 17:38
@marian66626: Przez ludzi którzy wyrażają swoją opinię?
Świetnie
Odpisz
12 marca 2019, 17:43
@PanSowa12: Nie, ludzi nie widzących wad tej gry
Odpisz
12 marca 2019, 17:50
@marian66626: To że chwalę jedną część tej gry nie oznacza do cholery że nie widzę w niej wad
Odpisz
12 marca 2019, 18:08
@PanSowa12: No na razie to wygląda jakbyś był 12 letnim dzieckiem fortnite'a, broniącym go przed "niesłusznym" hejtem.
Odpisz
12 marca 2019, 18:12
@Mr_Quicky: mi tam się fortnite podoba
I nwm o co chodzi z toksycznymi ludźmi.
Ale ogólnie balans gówniany
Odpisz
12 marca 2019, 18:24
@Mr_Quicky: To teraz nie mam prawa lubić coś z gry w którą gram bo inaczej będę zachowywał się jakbym miał 12 lat
Fajnie
Odpisz
12 marca 2019, 18:38
@PanSowa12: Nie powiedziełam tego. Po prostu to wygląda tak jakbyś nie widział wad tej gry. Według mnie zepsuli tę grę, może to dziwnie zabrzmi ale podczas 3 sezonu ta gra miała klimat. I o ile rozumiem zmiane grafiki na bardziej kolorową tak nie zrozumiem nigdy co oni sobie ku*wa myśleli dodając je**ne samoloty albo te kostki, które zamieniają w ducha, wtf to jest battle royale czy gra sandbox'owa?!
Odpisz
12 marca 2019, 18:41
@Mr_Quicky: No cóż, kwestia gustu. Może i samoloty były wkurzające ale kostki były dosyć ciekawe
Odpisz
12 marca 2019, 19:00
@PanSowa12: No tak, bardzo potrzebne w tego typu grze 👍
Odpisz
12 marca 2019, 19:09
@Mr_Quicky: Marzę o tym, żeby kiedyś tryb z thanosem wrócił...
Odpisz
12 marca 2019, 19:45
@marian66626: Bez kitu chyba jedyna dobra rzecz jaką dodano po rozpoczęciu 4 sezonu to właśnie ten tryb z thanos'em.
Odpisz
12 marca 2019, 20:18
@Mr_Quicky: To trochę przeczy twojej logice.
Zresztą kostki pozwalają uwolnić się od strefy i robić zasadzki.
Odpisz
12 marca 2019, 20:32
@PanSowa12: Zajebiście ale to właśnie psuje gre jeszcze bardziej. Tak samo z tymi pseudo gejzerami, które wybijały do przodu. Od tego były launch pady, nie widzisz że oni dodając te nowości sprawiają że gra jest bardziej casualowa? Coraz mnie skill'a jest potrzebne w tej grze.
Odpisz
12 marca 2019, 20:44
@Mr_Quicky: Gdyby nie było żadnych nowych rzeczy to gra byłaby martwa a takie rzeczy to dla mnie tylko miłe umilenia.
Jak już mówiłem to kwestia gustu, bo nie grałbym w tą grę gdyby nie było tych rzeczy.
Sam ten nowy pojazd którego dodali jest świetny do prowadzenia i zdecydowanie fun to have around.
Odpisz
12 marca 2019, 21:14
@PanSowa12: Mam ci serio wymienić gry, które osiągneły ogromny sukckes sprzedażowy i podbiły serca graczy mimo że miały aktualizacje raz na miesiąc lub w ogóle?
Odpisz
12 marca 2019, 21:19
@Mr_Quicky: Ta gra bez aktualizacji jest powtarzalna w cholerę.
Nie każda gra bez aktualizacji ma predyspozycje do istnienia
Odpisz
12 marca 2019, 23:03
@PanSowa12: Jakoś w 3 sezonie prawie nic nie dodawali a na pewno nie co tydzień a gra właśnie wtedy rozwinęł skrzydła najbardziej
Odpisz
13 marca 2019, 07:00
@PanSowa12: moja przygoda z fortnite zaczęła się od końcówki pierwszego sezonu. Gra była ciekawa i potrzebowałem umiejętności żeby wygrywać. Ale od aktualizacji jakie były powoli prowadzane od 4 sezonu gra zaczęła opierać się na graczach którzy nie poświęcali dużo czasu na taką grę. Naprzykład automatyczne budowanie, jak i bronię które były zbyt potężne. Wystarczyło zwykle spamowanie brońmi żeby wygrać walkę. Od tamtych aktualizacji gra zaczęła się niszczyć.
Odpisz
13 marca 2019, 07:08
@PanSowa12: od 4 sezonu zaczął się psuć. Chociaż to i tak lepiej niz EA która do apexa nie dodaje ku*wa nic. Apex zdechnie do czerwca a fortnite do konca roku.
Odpisz
13 marca 2019, 07:10
@xMacius: . Przez notowania gra serio umiera, ale czy umrze to się zobaczy.
Odpisz
13 marca 2019, 09:04
@xMacius: Ty wiesz że dodają rzeczy do apexa? Tak, mało, ale jednak. A gra póki co ma się świetnie i nie umrze prędko
Odpisz
13 marca 2019, 14:57
@Mr_Quicky: Zobaczysz w Czerwcu
Słaba gra żyje pół roku
Odpisz
13 marca 2019, 15:52
@xMacius: Ok zobaczymy, nie zapomnij tutaj napisać
Odpisz
20 marca 2019, 16:04
@Mr_Quicky: Powracam do tego wątku żeby wam powiedziec, że dodali 4 rewolwer lol
Odpisz
20 marca 2019, 16:23
@Patryczak22: X-ku*wa-D, inaczej tego nie opiszę...
Odpisz
20 marca 2019, 16:27
@Patryczak22: trzeci
Odpisz
20 marca 2019, 16:39
@PanSowa12:
Ten szary zwykły
sześciostrzałowiec
ten z celownikiem
ten nowy jakiś skałkowy czy coś
Odpisz
20 marca 2019, 16:48
@Patryczak22: Sześciostrzałowiec jest już dawno w vaulcie
Odpisz
26 maja 2019, 10:12
@Mr_Quicky: siema siema, jak tam apex. Niby mam jeszcze miesiąc ale i tak już zdycha
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2019, 12:47
@xMacius: za późno sie obudzili z aktualizacjami, przez cały okres popularności gry dodali jeden karabin. Teraz tam niby dodali jakąś nową postać czy coś ale i tak mało kto w to gra teraz
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2019, 12:50
@Patryczak22: Gry od ea (slabe gry) zyją pol roku. Ludzie od ea (np. respawn [które o ironio robiło coda]) robią dobre gry ale ea jeszcze lepiej je psuje.
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:00
@Mr_Quicky: Siema to znowu ja. Jak tam apex? zdechl juz?
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:25
@xMacius:
Odpisz
27 czerwca 2019, 11:28
@marian66626: Ile chcesz dukatów za tę statystykę?
Odpisz
27 czerwca 2019, 12:18
@xMacius: 3000 albo spadaj
Odpisz
27 czerwca 2019, 14:14
@marian66626: ni mam
Odpisz
20 maja 2021, 14:50
@Gandalf12311: to zależy jeśli twórcy nadal dodają nowe rzeczy to oznacza to że więcej przybywa niż odchodzi. Wiadomo że będą osoby które będą wodzić tak jak ty i ja
Odpisz
7 marca 2019, 22:11
F agario
Odpisz
7 marca 2019, 22:39
Odpisz
12 marca 2019, 16:19
Fagario brzmi jak jakaś słaba podróba z google play
Odpisz
13 marca 2019, 00:01
to już jest od dawna
Odpisz
13 marca 2019, 20:27
@ptasznik5: Faggotario.
Odpisz
12 marca 2019, 14:41
Minecraft Survival Games
Odpisz
13 marca 2019, 07:21
@Soberker: Minecraft HUNGER Games*
Odpisz
13 marca 2019, 17:10
@kacp80: Ja pamiętam, że to było SG (Survival Games) ale twoja wersja też działa. Może były dwie różne nazwy ale wszyscy wiemy o co chodzi.
Odpisz
13 marca 2019, 11:45
Prawda jest taka że co z tego że bez przerwy dodają nowe bronie jeśli ich w ogóle nie balansuje?Szczytem wszystkiego było okresowe dodanie uber miecza dającego ogromną przewagę... na 3 dni przed turniejem.
Ta gra skończyła się na 3 sezonie.
Odpisz
12 marca 2019, 15:42
A minecraft hunger games
Odpisz
12 marca 2019, 15:29
Gra w krzesła w podstawówce
Odpisz
12 marca 2019, 14:56
cs go danger zone
Odpisz
7 marca 2019, 21:53
ahh
Agar io
fajne jest
Odpisz
7 marca 2019, 22:00
@Tymek590: tetris lepszy
Odpisz
7 marca 2019, 22:03
meh
Teris 99 jest dla n00bków
Tetris Friends jest dla prawdziwych zi00meczków
Odpisz
7 marca 2019, 22:07
@Tymek590: TYLKO ORGINALNY TETRIS ZIOM
Odpisz
7 marca 2019, 22:08
puyo puyo ku*wa
Odpisz
7 marca 2019, 22:09
@Tymek590: TETRIS EFFECT
Odpisz
7 marca 2019, 22:11
@Tymek590: Slither.io lepszejsze
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2019, 22:42
@Tymek590: DIEPIO SKUBAŃCE
Odpisz
12 marca 2019, 14:45
Nawalanka za garażami a nie kurna
Odpisz
7 marca 2019, 21:54
Przestałem grać w agar.io
gdy odkryłem brutal.io
Odpisz