Jak to jest z tymi grami?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Powodzenia
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2019, 12:08
Rozumiem, że w Valve jest istny roz****dol
Odpisz
8 marca 2019, 12:30
@SongMan: Brakuje balansu w dobieraniu graczy, przez co nowi gracze grają z weteranami i zbyt wielkich szans nie mają.
Odpisz
8 marca 2019, 12:33
@HuboX600: czyli roz****dolony matchmaking
Odpisz
8 marca 2019, 13:55
@HuboX600: Overwatch ma to samo w moim team 5 lvle i może jeden 20 się trafi a przeciwna 5 silverów i 1 gold 100 lvl
Odpisz
8 marca 2019, 13:58
@Karlos12: Jeszcze dodam że ranga się zmienia od 1000 lvl tylko liczba lvl się na 1 zmiena i masz inną rangę
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2019, 14:22
@Karlos12: Overwatch dobiera graczy według skilla, nie poziomu (choć to też, ale głównie na początku). Dlatego na wyższych levelach spotkasz graczy z powiedzmy 5 levelem i wiesz, że to smurfy. Also, liczy się też level w ekipie, jeśli grasz ze znajomymi, którzy mają znacznie wyższe poziomy, to i gra wyszuka mecze dopasowane pod ich level, i na odwrót - jeśli Ty masz wysoki level i grasz z kilkoma ludźmi o niskich levelach, to gra wyszuka mecze pod ich poziom. Dodatkowo Ty nie mówisz o rangach, tylko o ramkach, rangi masz w trybie rankingowym.
Odpisz
8 marca 2019, 15:07
@HuboX600: Ze znajomych mam najwyższy, mam coś około 60 i to dalej za mały lvl jak na takie kloce w przeciwnej.
Odpisz
16 marca 2019, 11:28
@HuboX600: właśnie przez to ja się cykam wchodzić na jakieś serwery bo od razu ginę jak co 3 gościu ma bardzo duży lvl
Odpisz
14 marca 2019, 22:23
Ktoś: Valve ma słaby system dobierania graczy
Ubisoft: potrzymaj mi piwo
Także Ubisoft: dobiera mi przeciwnika lvl 320 kiedy ja mam 5
Odpisz
8 marca 2019, 13:39
Często są w casualach same silvery vs redy i pinki
Odpisz
8 marca 2019, 10:41
To środkowe to też randomy w WoT
Odpisz