Dla fanów przenośnej konsoli Nintendo DS
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2018, 22:47
jestem fanem choć nie mam konsoli
Odpisz
8 lipca 2013, 11:26
Ja jestem jej fanem, ale to jest DS Lite, więc jest już przestarzały. Ciekawe, czy zrobią takiego 3DSa? :D
Odpisz
13 października 2014, 23:59
@kolega_enaliona: -Jacek
-Tak?
-Mam coś dla ciebie!
-Co mamo?
-Chodź zobaczyć!
-Mamo! To jest nintendo 3DS XXXXXXXXXXXXXXXXLLLLLLLLLLLLLLLL!!!
Odpisz
8 lipca 2013, 14:49
Nie jestem pewien , czy ta konsola ma fanów ^^
Odpisz
8 lipca 2013, 16:40
@Domees: Ma, wielu.
Odpisz
5 października 2014, 00:20
@Domees: Bardzo dużo... :D
Odpisz
5 października 2014, 00:19
Nintendo 3DS XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL :D
Odpisz
8 lipca 2013, 08:45
Teraz już nie jest taka przenośna :D
Odpisz