Czy tylko ja to pamiętam?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
To musiało być męczące
Fergus
Deal życia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2019, 09:17
To też napewno słychać
Odpisz
10 marca 2019, 09:30
@Charlie777: ROLADY
Odpisz
10 marca 2019, 14:07
@Big_Chungus: DWIE,
Odpisz
10 marca 2019, 15:59
@HerrDoctor: MACIE
Odpisz
10 marca 2019, 16:02
@Big_Chungus: ROBIĆ,
Odpisz
10 marca 2019, 18:04
@HerrDoctor: CO
Odpisz
10 marca 2019, 18:40
@Big_Chungus: CHCĘ!
Odpisz
10 marca 2019, 18:58
@HerrDoctor: U
Odpisz
13 marca 2019, 10:18
@Big_Chungus: U
Odpisz
13 marca 2019, 12:01
@Charlie777: R
Odpisz
13 marca 2019, 12:16
@Ambassador: O
Odpisz
13 marca 2019, 12:43
@DeMajkel: L
Odpisz
13 marca 2019, 12:56
@Big_Chungus: A
Odpisz
13 marca 2019, 12:57
@Gurdzio56: D
Odpisz
13 marca 2019, 13:49
@PapcioStrefa: Y
Odpisz
13 marca 2019, 14:56
@Itaczke: .
Odpisz
13 marca 2019, 15:18
@Itaczke: D
Odpisz
13 marca 2019, 15:20
@LubieJescKoty: w
Odpisz
13 marca 2019, 15:23
@Pan_Mietek: i
Odpisz
13 marca 2019, 15:26
@siasio37: e
Odpisz
13 marca 2019, 15:31
@PapcioStrefa: M
Odpisz
13 marca 2019, 15:34
@LubieJescKoty: A
Odpisz
13 marca 2019, 16:03
@DeMajkel: C
Odpisz
13 marca 2019, 16:04
@NuQQetS: I
Odpisz
13 marca 2019, 16:06
@SpokoLoko420: E
Odpisz
13 marca 2019, 16:54
@HerrDoctor: R
Odpisz
13 marca 2019, 16:56
@Charlie777: O
Odpisz
13 marca 2019, 16:57
@superman4561: B
Odpisz
13 marca 2019, 17:20
@HerrDoctor: I
Odpisz
13 marca 2019, 17:42
@PapcioStrefa: Ć
Odpisz
13 marca 2019, 17:46
@NuQQetS: C
Odpisz
13 marca 2019, 18:05
O
Odpisz
13 marca 2019, 18:27
@qAzert: C
Odpisz
13 marca 2019, 18:44
@Itaczke: H
Odpisz
13 marca 2019, 18:46
@MemicznyInkwizytor: C
Odpisz
13 marca 2019, 19:02
@jaromen100: Ę
Odpisz
13 marca 2019, 19:22
@SpokoLoko420: ale współraca :O
Odpisz
13 marca 2019, 19:41
@SpokoLoko420: Ę (SPIERDILIŁEŚ!)
Odpisz
13 marca 2019, 20:11
Współpraca*
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:54
@Charlie777: To to nawet ja słyszę
Odpisz
25 października 2019, 09:57
uwielbiam takie zgranie na jeja 😁
Odpisz
25 października 2019, 19:57
@komizi1734: Kurdabela, 4 miesiące minęły. I won z tą emotką.
Odpisz
25 października 2019, 20:01
@Big_Chungus: o kurde, marzec, moje konto raczkowało
Odpisz
28 października 2019, 12:18
@LubieJescKoty: przepraszam to się już nie powtórzy:(
Odpisz
28 października 2019, 13:43
@komizi1734: niech się powtarza bo to ciekawe doświadczenie
Odpisz
20 kwietnia 2019, 17:58
Ale to śmieszne!
Odpisz
17 marca 2019, 00:19
i tak najbardziej kocham Hymn Doofani
Odpisz
14 marca 2019, 17:20
Oto jest spółka zło Dundersztyca
Odpisz
14 marca 2019, 07:30
Nie, ale znając odjazdy tej bajki chyba chciałabym (nie miałam telewizora od małego, nie oglądałam kreskówek)
Odpisz
13 marca 2019, 16:50
oto jest spółka zło dundercyca
czy jakoś tak
Odpisz
13 marca 2019, 11:57
Ale nie koniecznie spółka po spółek jeszcze nie wynaleziono
Odpisz
13 marca 2019, 16:40
@OperatorDrzewa: więc to raczej cech lub federacja handlowa
Odpisz
13 marca 2019, 16:18
Q
Odpisz
13 marca 2019, 16:18
Q
Odpisz
13 marca 2019, 14:38
Moja tapeta
Odpisz
9 marca 2019, 19:55
Steal his look
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2019, 12:58
Dopiero teraz zauważyłem, że Dundersztyc ma włosy jak deafult bois z Robloxa.
Odpisz
13 marca 2019, 10:24
🎶Doofenshmirtz Evil Incorporated🎶
Odpisz
13 marca 2019, 11:40
@login04: nikt tego nie słyszy
Odpisz
13 marca 2019, 10:19
Niestety dawno tego nie oglądałem i nie słyszę
Odpisz
10 marca 2019, 14:08
Dundersztyca PIWNICA.
Odpisz
9 marca 2019, 20:52
*inhales*
OTO
Odpisz
9 marca 2019, 20:57
@scrof: JEST
Odpisz
9 marca 2019, 21:00
@koxu201: SPÓŁKA
Odpisz
9 marca 2019, 21:02
ZŁA
Odpisz
9 marca 2019, 21:04
@TheNoobBetterYou: DUNDERSZTYCA!
Odpisz
9 marca 2019, 21:04
@HerrDoctor: panie i panowie mamy to
Odpisz
9 marca 2019, 21:33
@scrof: *klap klask klap klask*
Odpisz
9 marca 2019, 21:50
@scrof: zawsze mysłałem że mówią Spółka Z.O.O.
Odpisz
9 marca 2019, 21:53
@CIDIK: a ja spółkazłom
Odpisz
9 marca 2019, 21:55
@Drag_on: Mówią "ZŁO".
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2019, 21:57
@HerrDoctor: Aha
Odpisz
9 marca 2019, 21:59
@Drag_on: Kazdy ziom zbiera złom - motto przewodnie gry Mad Max
Odpisz