Trudy dorosłego życia to większe ograniczenia niż rodzice
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Nie po oczach
No to posłuchane
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2019, 20:35
kurka rurka to jest na głównej
Odpisz
17 marca 2019, 21:15
@Lisielek_Kisielek:
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2019, 00:57
Jakiś miesiąc temu wyszłam z domu na trochę później. Była ok 21 i matka do mnie dzwoni z krzykiem gdzie ja jestem, odpowiedziałam jej, że mam 20 lat, a ona tym razem, że jestem na jej utrzymaniu. Ok.
To jak byłam młodsza to wracałam dużo później wtf
Odpisz
10 marca 2019, 01:18
Też tak mam i mnie to dziwi. Mam 18 lat (w tym roku będzie 19), a moja mama boi się, że za późno wrócę do domu. Co w jej przypadku jest 21:00-22:00. Kiedyś, mając 7-10 lat wracałam do domu o 22:00 i wszystko było ok. Może to przez to, że wtedy jeszcze mieszkaliśmy w Polsce, były to przedmieścia/wieś i okolica była znana.
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2019, 01:43
Studiowanie i przyłażenie do mieszkania nawet o 2 nocy i to będąc nawalonym jak szpadel. A współlokatorzy jeszcze rano kac herbatę zrobią, albo chociaż beke z ciebie pocisną że umierasz.
Odpisz
10 marca 2019, 08:06
@pan_hejter: A to raczej zależy od współlokatorów, czasem trafiają się buraki robiące dramy o byle gówno.
Odpisz
10 marca 2019, 15:44
Em... Mieszkam z 3 kumplami z licbazy. W sumie z ludźmi z którymi spędzam zawsze woodstock więc...
Odpisz
10 marca 2019, 08:26
0-18: Jak skończysz 18 to będziesz robił to co chcesz
18-do znalezienia własnego domu: Póki mieszkasz pod naszym dachem będziesz robił to co my ci powiemy
własne mieszkanie-założenie rodziny: PO NASZYM KU*WA TRUPIE
Odpisz
10 marca 2019, 10:23
@mkus29: skoro tak stawiasz sprawę...
Odpisz
10 marca 2019, 00:55
Dopóki mieszkasz pod naszym dachem
Odpisz
10 marca 2019, 00:53
Ja tam jasno powiedziałam, że idę na te studia, które sobie wybrałam i będę umawiać się z kim mi się podoba.
Odpisz