Co robi Mario po godzinach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba brać osobną torbę
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 grudnia 2015, 16:11
Tańczy na róże... Teraz tylko patrzy... uczy się od ekspertki
Odpisz
16 maja 2015, 10:38
ale się na nią lampi.;0
Odpisz
9 lutego 2015, 12:15
Tak tylko Mario jak weźmie jedna monetę idzie do lekarza skleić za 1 monetę rękę którą złamał :P .
Odpisz
8 lipca 2013, 19:11
Niestety ma mało kasy ;P
Odpisz
14 października 2014, 14:47
@jakubnowak98: a jak zbiera monety geniuszu w dodatku złote?
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 16:42
@masterblaster: Dziękuję. A jeśli chodzi o pytanie, najprawdopodobniej rękoma, choć nie można być tego pewnym.
Odpisz
18 września 2014, 10:51
Hahahha Dobre :D Uśmiałam się :D
Odpisz
8 lipca 2013, 18:22
UHUHUUUHUUUUUUUUUUU ale fajnie xD
Odpisz
8 lipca 2013, 14:14
xD
Odpisz
8 lipca 2013, 14:00
Dat Ass :D
Odpisz
8 lipca 2013, 11:11
Księżniczka po godzinach 0_0
Odpisz
7 lipca 2013, 23:40
Idzie na Śląsk oglądać węgiel ? He, he po takim śmiesznym żarcie przyszedł czas na żart zagadkę: Czemu Edward Nożycoręki nie podnosi filiżanki z herbatą ? Bo nie lubi herbaty ! Hehehehehe
Odpisz
7 lipca 2013, 20:52
XD
Odpisz
7 lipca 2013, 20:08
Haha XD Jebłam
Odpisz
3 lipca 2013, 17:26
Nie ma to jak wyobraźnia znudzonego gracza...
Odpisz
3 lipca 2013, 16:37
Zara sobie włączę mario >:D
Odpisz
3 lipca 2013, 15:47
To ma iśc na główną !
Odpisz