Lisek wije sobie gniazdko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Ch-chesz wyparować...?
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2019, 10:24
Wie ktoś gdzie takiego kupić?
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2019, 22:33
@Kitsu: to kest dzikie zwierze i zapewne nie mozna go posiadac w domu polecam sie zasiedlic w okolicach USA tam mozesz przetrzymywac nawet żubra
Odpisz
Edytowano - 4 września 2020, 09:21
@Kitsu: Można kupić z hodowli jakieś polskiej (hodowli, nie fermy, te z fermy są okropnie traktowane i nie nadają się do kontaktów z ludźmi) i najlepiej małego ofc by się przyzwyczaił jak najszybciej. A jak chcesz zaszaleć to Ruscy się zajmują udomawianiem lisów i od nich za dość duże jak narazię pieniądze możesz mieć lisa praktycznie jak pies.
Odpisz
7 maja 2019, 18:41
Chciałabym takiego liska! Kocham liski <3
Odpisz
16 marca 2019, 14:57
Pucipuciputkość
Odpisz
15 marca 2019, 20:56
Gdybym ja miał głowę między jej nogami, też bym nie narzekał....
Odpisz
16 marca 2019, 10:44
@Mikrus19: +1
Odpisz
16 marca 2019, 09:45
Lisek nazywa się Juniper jakby ktoś chciał wiedzieć
Odpisz
16 marca 2019, 09:37
Dla oburzonej części jejaków: Tak można mieć Lisa w domu jako "zwierzę domowe" lecz od razu też OSTRZEGAM. Lisy są jednymi z najbardziej "niewygodnych" zwierząt. Sprzedaż takich lisów jest w Polsce legalna i ceny zaczynają się od ok. 1000 zł. Lis niestety bardzo brzydko pachnie,ma on swoje gruczoły łojowe. W żadnym wypadku takie zwierzę nie nadaje się do zamieszkania w bloku, potrzebuje on przestrzeni i miejsca do wybiegania. Zapraszam do przeczytania artykułów z czym się wiąże takie utrzymanie Lisa. Także podziw dla osób które posiadają lisy, muszą mieć na prawdę mnóstwo cierpliwości.
Odpisz
16 marca 2019, 02:40
Nawet lis zamoczyl a 99% jejakow nie.
Odpisz
15 marca 2019, 20:11
Wygląda i zachowuje się niczym mój murzyn.
Odpisz
16 marca 2019, 06:58
@Wojtek892: sie upewnij czy to napewno murzyn
Odpisz
15 marca 2019, 18:56
Zrobiłem się głodny dzwonie do wujka leśniczego
Odpisz
15 marca 2019, 18:48
chce
Odpisz
15 marca 2019, 18:29
Jaki ładny lisek
Odpisz
11 marca 2019, 23:52
lis to taki dziwny pies
Odpisz
15 marca 2019, 18:04
@ptasznik5: CIEKAWY !!!!@&#*#*$:#
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2019, 09:18
Widziałem ostatnio na YT filmik z oswojonym lisem i zastanawiam się czy mój pies nie jest tak naprawdę lisem
Tak w ogóle lisy są zajebiste <3
Odpisz
12 marca 2019, 06:31
Fl00fy
Odpisz
11 marca 2019, 23:51
To chyba znęcanie się nad zwierzętami takie trzymanie lisa w domu. Lis to dzikie zwierze i jego miejsce jest w naturze
Odpisz
11 marca 2019, 23:52
@Deuslovult: No patrzcie jak ten lis cierpi, jak mu źle.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2019, 23:55
@Deuslovult: A wiesz, że ludzie trzymają inne oswojone dzikie zwierzęta w domach? Wiesz, że to daje im przedłużenie życia niż na wolności? XD (usunąłeś bo niby pierdziele głupoty jak antyszczepionkowiec i że mam poczytać na ten temat w internecie XDDDDD)
Odpisz
12 marca 2019, 00:23
@Deuslovult: jakieś ziomki z Rosji pracują (albo przynajmniej pracowały) nad oswojeniem lisów. być może jest to jeden z tych oswojonych.
Odpisz
12 marca 2019, 06:37
@Deuslovult: Czy ja słyszę pie**olenie PETY?
Odpisz
12 marca 2019, 07:02
@Rozmaryn: podobno już w Polsce są hodowle oswojonych lisów
Odpisz
15 marca 2019, 18:05
@Deuslovult: zNeNcAniE siE nAd zwIerzEnTamI
Odpisz
15 marca 2019, 18:05
@Deuslovult: pies tez był kiedyś dziki, co sądzisz o tym?
Odpisz