Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 marca 2019, 15:51
może i nie jadłem za dużo ostrych kebsów w życiu...ale czy tylko mnie dupsko po tym nie piecze?
Odpisz
13 marca 2019, 15:51
@ptasznik5: Mnie też nie.
Odpisz
13 marca 2019, 15:56
@ptasznik5:
Odpisz
13 marca 2019, 16:00
@ptasznik5: może już rozrobione
Odpisz
20 marca 2019, 10:19
@ptasznik5: Ja jadłem bardzo dużo bardzo ostrych rzeczy, a jakoś nigdy mnie dupsko nie piekło. Jedynie po wlaniu sobie kilku łyczeczek tabasco poczułem dość motzny dyskomfort w brzuchu. Ale zakład wygrałem.
Odpisz
20 marca 2019, 10:32
@ptasznik5: Jak sos jest nieświeży to dupa piecze
Odpisz
20 marca 2019, 11:22
A, to już inna sprawa. Ja mam kilka sprawdzonych miejsc gdzie zjem świeże i smaczne.
Odpisz
20 marca 2019, 15:12
@Cotosiestanelo: To sprawdzanie było chyba metodą prób i błędów...
Odpisz
20 marca 2019, 18:56
@Piket: Ehh, szkoda gadać. Powiem tylko tyle: To, że restauracja jest znana, nie znaczy, że najlepsza.
Odpisz
20 marca 2019, 11:41
W życiu nie jadłam ostrego kebsa, trzeba kiedyś spróbować
Odpisz