Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 marca 2019, 15:51
może i nie jadłem za dużo ostrych kebsów w życiu...ale czy tylko mnie dupsko po tym nie piecze?
Odpisz
13 marca 2019, 15:51
@ptasznik5: Mnie też nie.
Odpisz
13 marca 2019, 15:56
@ptasznik5:
Odpisz
13 marca 2019, 16:00
@ptasznik5: może już rozrobione
Odpisz
20 marca 2019, 10:19
@ptasznik5: Ja jadłem bardzo dużo bardzo ostrych rzeczy, a jakoś nigdy mnie dupsko nie piekło. Jedynie po wlaniu sobie kilku łyczeczek tabasco poczułem dość motzny dyskomfort w brzuchu. Ale zakład wygrałem.
Odpisz
20 marca 2019, 10:32
@ptasznik5: Jak sos jest nieświeży to dupa piecze
Odpisz
20 marca 2019, 11:22
A, to już inna sprawa. Ja mam kilka sprawdzonych miejsc gdzie zjem świeże i smaczne.
Odpisz
20 marca 2019, 15:12
@Cotosiestanelo: To sprawdzanie było chyba metodą prób i błędów...
Odpisz
20 marca 2019, 18:56
@Piket: Ehh, szkoda gadać. Powiem tylko tyle: To, że restauracja jest znana, nie znaczy, że najlepsza.
Odpisz
20 marca 2019, 11:41
W życiu nie jadłam ostrego kebsa, trzeba kiedyś spróbować
Odpisz