Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rozyv

13 marca 2019, 21:11

Nigdy nie grałem w Gothica i chyba nie zagram bo grafika się motzno zestarzała ale memy z tego to złoto PS: obieram ziemniaki.
.
.
.
zębami

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 18 marca 2019, 13:03

@Rozyv: Grafika to nie gra. Zawsze też można się przyzwyczaić wystarczy z 10 h gry. Na tamte czasy to i tak jest lepiej niż gorzej, a tu akurat najbardziej liczy się fabuła i zwiedzanie świata gry.

Avatar cenarius

18 marca 2019, 14:44

@Rozyv: ja ciągle do niego wracam jak grafika w innych starych grach mi przeszkadza to w tym wręcz przeciwnie

Avatar Rozyv

18 marca 2019, 15:48

@TrueStoryGuy: Jest niepisana zasada, że jeśli grałeś w grę w czasach jej świetności to po latach mimo grafiki będziesz się dobrze bawić. Ja w Gothica nie grałem więc nie mam wspomnień. Jest to też powód dlaczego jestem zadowolony, że przeszedłem w3. Teraz mimo iż widzę jak grafika się starzeje a mechaniki stają się bardziej archaiczne to cały czas mam taki sam fun z gry

Avatar TrueStoryGuy

19 marca 2019, 20:17

@Rozyv: Większość młodych ludzi zwraca większą uwagę na grafikę niż na resztę rzeczy. Wielu nie potrafi znieść, że coś może wyglądać tak groteskowo i nieschludnie. Ludzie zauważają takiego typu grafikę jako błąd lub niedopracowanie. Zauważają tylko jedną wadę, a nie widzą ile jest zalet. Sam nie polecam jako tako gothica, bo nie jestem jego fanem, ale jednak nie skreślam tego tytułu, ponieważ wiem, że ma potencjał. Mam trochę niechęć do gothica, ale pewnie jest to spowodowane niemieckim pochodzeniem twórców i kategorią gry, za którą nie za bardzo przepadam.

Avatar Rozyv

19 marca 2019, 20:24

@TrueStoryGuy: grafika to jakby nie patrzeć dość ważny element gry. To tak jakby oglądać film z marnym oświetleniem i 144p. Niby dobre ale jednak trochę przeszkadza

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 20 marca 2019, 12:34

@Rozyv: Tylko tobie się tak wydaje, bo dla ciebie wygląd ma większe znaczenie niż wnętrze (nie dosłownie). Jesteś po prostu powierzchowny. Wiadomo, że wygląd ma znaczenie, ale nie aż takie poważne względem grywalności oraz historii zawartej w grze i jej możliwościach, które wciąż mogą zachwycać. I wyjaśnię jeszcze to, że grafika to nie jakość, jest po prostu wyrenderowana w sposób pokraczny, lecz dość poprawny i widoczny. To tak jakbyś grał w grę przedstawioną abstrakcyjnie.

Avatar Rozyv

20 marca 2019, 14:01

@TrueStoryGuy: Hey! Nie jestem powierzchowny. (Unikaj takich zwrotów - zamiast mówić że ktoś jest głupi mów że ktoś zachował się głupio - tak na przyszłość) a co do starszych gier - jestem przekonany, że Gothic oprócz takiej grafiki zawiera dużo archaizmów. Na przestrzeni lat zmienia się także gameplay. Jako przykład podam, że teraz gry odchodzą od minimapy na rzecz kompasu. W GTA liberty city stories aby zapisać grę musieliśmy iść do punktu zapisu - teraz w prawie żadnej grze tak nie ma. W pierwszym wiedźminie grafika była znośna ale denerwował backtracing. Mogę się założyć, że Gothic też ma swoje wady (oprócz grafiki). Fabuły nie znam więc nie oceniam

Avatar TrueStoryGuy

20 marca 2019, 20:13

@Rozyv: Nie nazwałem ciebie głupim tylko powierzchownym, a to znaczy, że większość rzeczy oceniasz po wyglądzie. Oczywiście gra ma swoje wady, ale też ma zalety jak choćby: otwarty świat, humorystyczne i dość dobrze ułożone dialogi między postaciami, niezła historia, wiele ciekawych miejsc oraz rzeczy do zdobycia (eksploracja) oraz zabawa na dłuższe godziny. Grafikę nie wkładałbym do grupy wad, ale do zalet również. Wady to prawdopodobnie bugi i niedokładny model poruszania się w niektórych momentach. "Nie wszystko musi być dobre, by było dobre" ~ zasłyszane gdzieś na ulicy.

Avatar Ameron

18 marca 2019, 17:50

jak dobrze pamiętam to fragment filmu "posklejane jaja"

Avatar Dexterek

18 marca 2019, 13:35

Avatar Holandia

13 marca 2019, 19:44

Padłem, kiedy Bezi dosłownie zawrócił mu dupę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za mało RAMu

Karma

Angielskie śmieszki

Wysiadaj pan

Może znał Mnożenia...

Stonks

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka