Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ThunderBoi

18 marca 2019, 17:24

Kiedy byłem w 4 klasie chciałem grać w minecrafta na strzałkach

Avatar heroder55

10 sierpnia 2019, 16:38

@ThunderBoi: ja nie mogłem się poruszać w Minecraft Classic na stronce przez to w 1 klasie

Avatar Smuteczek

18 marca 2019, 17:52

Jestem leworęczny i zawsze mnie to wkurzało. Często w grach można było używać tylko WASD, więc nie miałem wyjścia jak tylko krzyżować ręce. Teraz się przyzwyczaiłem do tego i nie umiem używać strzałek tak wygodnie jak właśnie WASD.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kufniasz

18 marca 2019, 22:24

@Smuteczek: nie wystarczyło przenieść myszki na drugą stronę i przestawić ustawienia myszki na leworęczne?
Po kiego krzyżować

Avatar Smuteczek

19 marca 2019, 16:52

@Kufniasz: nie umiem korzystać z ustawienia myszki dla leworęcznych

Avatar panlogin

18 marca 2019, 23:52

Ja w trackmanii używałem strzałek, nie wiem czemu, reszta gier wsad

Avatar mistrzninjapl

18 marca 2019, 20:00

Wielka rodzina:

W
W.ch**.silny
A
Aborcjarz
S
SpinkfaStudio
D
Debil.wszechczasów

Avatar Ziomekconiegrawfortnite

18 marca 2019, 19:54

Kiedyś używałem strzałek ale teraz zwykle gram na WSADzie

Avatar kuba5028

18 marca 2019, 19:10

Od kiedy gram codziennie od 2013 roku w TDU 2, zawsze już gram na strzałkach

Avatar Polalak

18 marca 2019, 18:02

Ja potrafię wygodnie grać obiema

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2019, 18:02

Wasd

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2019, 17:57

Jazz jackrabbit, zawsze używam strzałek

Avatar DeadShoot

18 marca 2019, 17:41

Natomiast klawiatury numerycznej używają bogowie

Avatar DarthPiotr

14 marca 2019, 17:17

A gdyby tak grać WSADem na klawiaturze z układem Dvoraka? Tutaj obrazek poglądowy

Avatar Pikachu_fan_Subaru

15 marca 2019, 15:04

Avatar michaolekYT

18 marca 2019, 17:05

@DarthPiotr: <AOE

Avatar Barteus

18 marca 2019, 17:31

@DarthPiotr: no chyba cie pogiblo

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2019, 17:21

Why not both?

Avatar Mejzurian

14 marca 2019, 12:59

Tylko masochiści używają strzałek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

14 marca 2019, 15:04

Może, ale 90% leworęcznych na komputerze jest prawo

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2019, 17:18

znaczna większość leworęcznych gra na wsadzie

Avatar Kondii

18 marca 2019, 17:15

Ja gram na strzalkavh

Avatar rumcajschr

14 marca 2019, 15:38

Leworęczni: Am I a joke to you?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Mało znany szczegół

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka