Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2019, 17:24
Kiedy byłem w 4 klasie chciałem grać w minecrafta na strzałkach
Odpisz
10 sierpnia 2019, 16:38
@ThunderBoi: ja nie mogłem się poruszać w Minecraft Classic na stronce przez to w 1 klasie
Odpisz
18 marca 2019, 17:52
Jestem leworęczny i zawsze mnie to wkurzało. Często w grach można było używać tylko WASD, więc nie miałem wyjścia jak tylko krzyżować ręce. Teraz się przyzwyczaiłem do tego i nie umiem używać strzałek tak wygodnie jak właśnie WASD.
Odpisz
18 marca 2019, 18:07
@Smuteczek: jak ja byłem młody i zaczynałem grać na komputerze/ laptopie to też grałem skrzyżowanymi rękami (choć nie jestem leworęczny). Na szczęście się odzwyczaiłem
Odpisz
18 marca 2019, 18:28
@Hadesares: Cóż, wszyscy wokół dziwią się, w jaki sposób trzymam myszkę..
Odpisz
18 marca 2019, 20:35
@Smuteczek: a ja tam umiem grać tylko na myszcze (bez klawiatury) albo padzie
Odpisz
18 marca 2019, 22:24
@Smuteczek: nie wystarczyło przenieść myszki na drugą stronę i przestawić ustawienia myszki na leworęczne?
Po kiego krzyżować
Odpisz
19 marca 2019, 16:52
@Kufniasz: nie umiem korzystać z ustawienia myszki dla leworęcznych
Odpisz
18 marca 2019, 23:52
Ja w trackmanii używałem strzałek, nie wiem czemu, reszta gier wsad
Odpisz
18 marca 2019, 20:00
Wielka rodzina:
W
W.ch**.silny
A
Aborcjarz
S
SpinkfaStudio
D
Debil.wszechczasów
Odpisz
18 marca 2019, 19:54
Kiedyś używałem strzałek ale teraz zwykle gram na WSADzie
Odpisz
18 marca 2019, 19:10
Od kiedy gram codziennie od 2013 roku w TDU 2, zawsze już gram na strzałkach
Odpisz
18 marca 2019, 18:02
Ja potrafię wygodnie grać obiema
Odpisz
18 marca 2019, 18:02
Wasd
Odpisz
18 marca 2019, 17:57
Jazz jackrabbit, zawsze używam strzałek
Odpisz
18 marca 2019, 17:41
Natomiast klawiatury numerycznej używają bogowie
Odpisz
14 marca 2019, 17:17
A gdyby tak grać WSADem na klawiaturze z układem Dvoraka? Tutaj obrazek poglądowy
Odpisz
15 marca 2019, 15:04
@DarthPiotr:
Odpisz
18 marca 2019, 17:05
@DarthPiotr: <AOE
Odpisz
18 marca 2019, 17:31
@DarthPiotr: no chyba cie pogiblo
Odpisz
18 marca 2019, 17:21
Why not both?
Odpisz
14 marca 2019, 12:59
Tylko masochiści używają strzałek
Odpisz
14 marca 2019, 13:14
@Mejzurian: Ja w młodości
Odpisz
14 marca 2019, 13:16
@Mejzurian: Gry dla dwóch osób na przeglądarce.
Odpisz
14 marca 2019, 13:35
@Pikachu_fan_Subaru: każdy w dzieciństwie popełnił ten błąd.
Odpisz
14 marca 2019, 13:57
ogień i woda
Odpisz
14 marca 2019, 14:48
@Mejzurian: A to nie jest tak, że osoby leworęczne mają myszkę po lewej stronie a prawą używają strzałek?
Odpisz
14 marca 2019, 15:04
Może, ale 90% leworęcznych na komputerze jest prawo
Odpisz
18 marca 2019, 17:18
znaczna większość leworęcznych gra na wsadzie
Odpisz
18 marca 2019, 17:15
Ja gram na strzalkavh
Odpisz
14 marca 2019, 15:38
Leworęczni: Am I a joke to you?
Odpisz